O blogu

Na blogu tym znajdziesz informacje związane z tematyką dążenia do wolności finansowej. Niestety często to pojęcie jest nadużywane. Trzeba zrozumieć, że aby taką sytuacje osiągnąć, to nasz dochód pasywny musi przewyższać koszty codziennego życia. Dojście do takiej sytuacji to pewien proces, a nie nagłe przełomowe wydarzenie! I właśnie na tym blogu dzielę się kwestiami związanymi z tym całym procesem. Piszę tutaj o rzeczach związanych z tzw. psychologią biznesu, tego jakie są różnice w myśleniu między ludźmi bogatymi, a biednymi. Jak należy myśleć i co należy robić by stać się bogatym. Jakie prawa ekonomii i matematyki należy zrozumieć.

Chciałbym na tej stronie, ukazać trochę inne spojrzenie na świat, niż te które jest serwowane nam odgórnie. Tak naprawdę droga do wolności finansowej została już dawno odkryta i wiele tysięcy ludzi, na całym świecie, przez tą drogę przeszło i dorobiło się w krótkim czasie (to że nastąpiło to szybko, to nie znaczy, że było łatwo). Aby i Tobie się to udało musisz całkowicie zmienić swoje życie. Musisz zacząć myśleć i robić zupełnie inne rzeczy niż robiłeś dotychczas. Dopiero wtedy zaczną następować zmiany. Bo wolność finansowa jest tylko skutkiem naszych decyzji, naszych myśli.. 

Na blogu dzielę się również swoimi przemyśleniami, poglądami czy też swoim doświadczeniem, dotyczącym wykorzystania Internetu w zarabianiu pieniędzy. 

Close Menu