Rafał Wrzosek

O blogu

Na tym blogu znajdziesz skrawek mojego życia. Część życia człowieka, który w pewnym momencie życia stwierdził, że chciałby żyć trochę inaczej jak większość. Dlatego na wiele rzeczy zaczął spoglądać z nieco innej perspektywy. Tematem przewodnim tego bloga będzie, pokazanie – zaproponowanie pewnej drogi do niezależności finansowej. Droga ta pokazuję człowieka, który chciał koniecznie uwolnić się od stereotypowej pracy i zaczął robić wszystko, by ten cel zrealizować. Uznał, że praca na etacie jako pracownik najemny, to nie jego „bajka”.

Chciałbym na tej stronie, ukazać trochę inne spojrzenie na świat, niż te które jest serwowane nam odgórnie.

Chciałbym na stronach tego bloga zainspirować każdego, do samodzielnego szukania najodpowiedniejszego dla niego sposobu zarabiania, do rozwoju swojej świadomości, do wzięcia pełnej odpowiedzialności za swoje życie czy też do weryfikacji obecnych poglądów.

Będę dzielił się tutaj swoimi przemyśleniami, poglądami czy też swoim doświadczeniem, dotyczącym wykorzystania internetu w zarabianiu pieniędzy. Będą to przemyślenia zwykłego człowieka który zaczynał od zera ..i po prostu chciał w tej dziedzinie znaleźć swoje głównie źródło dochodu. Może i Tobie wyda się ona ciekawa?

Dodatkowo na blogu tym będę poruszał tematy mniej związane z marketingiem internetowym. Wpisy te będą ukazywały moje spojrzenie na różne tematy związane z samorozwojem. Uważam, że człowiek jest jednostką złożoną i na jedną dziedzinę życia wpływa inna, a skupianie się tylko na jednej dziedzinie, na dłuższą metę, nie jest dla nas dobre.

To tyle 🙂

 

Pozdrawiam serdecznie

Autor bloga – Rafał Wrzosek