O blogu

Na blogu tym znajdziesz informacje związane z tematyką dążenia do wolności finansowej. Niestety często to pojęcie jest nadużywane. Trzeba zrozumieć, że aby taką sytuacje osiągnąć, to nasz dochód pasywny musi przewyższać koszty codziennego życia. Dojście do takiej sytuacji to pewien proces, a nie nagłe przełomowe wydarzenie! I właśnie na tym blogu dzielę się kwestiami związanymi z tym całym procesem. Piszę tutaj o rzeczach związanych z tzw. psychologią biznesu, tego jakie są różnice w myśleniu między ludźmi bogatymi, a biednymi. Jak należy myśleć i co należy robić by stać się bogatym. Jakie prawa ekonomii i matematyki należy zrozumieć.

 

Chciałbym na tej stronie, ukazać trochę inne spojrzenie na świat, niż te które jest serwowane nam odgórnie. Tak naprawdę droga do wolności finansowej została już dawno odkryta i wiele tysięcy ludzi, na całym świecie, przez tą drogę przeszło i dorobiło się w krótkim czasie (to że nastąpiło to szybko, to nie znaczy, że było łatwo). Aby i Tobie się to udało musisz całkowicie zmienić swoje życie. Musisz zacząć myśleć i robić zupełnie inne rzeczy niż robiłeś dotychczas. Dopiero wtedy zaczną następować zmiany. Bo wolność finansowa jest tylko skutkiem naszych decyzji, naszych myśli.. 

Na blogu dzielę się również swoimi przemyśleniami, poglądami czy też swoim doświadczeniem, dotyczącym wykorzystania Internetu w zarabianiu pieniędzy. 

     Jeśli chcesz poznać odpowiedź – pobierz poniższe BEZPŁATNE szkolenie [3h nagrań video]: 


Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych danych w celu otrzymania obiecanego szkolenia oraz otrzymywania innych informacji związanych z tematyką szkolenia. Przyjmuje do wiadomości, że w każdym momencie mogę wycofać tą zgodę. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem

UWAGA! Przepraszam za checkboxa. Ja też ich nie lubię. Chcę jednak działać zgodnie z prawem, stąd to potwierdzenie. Nie obawiaj się, nie mam zamiaru rozsyłać spamu. Twoje dane są bezpieczne!