O blogu

 

Na tym blogu znajdziesz skrawek mojego życia. Część życia człowieka, który w pewnym momencie życia stwierdził, że chciałby żyć trochę inaczej jak większość. Dlatego na wiele rzeczy zaczął spoglądać z nieco innej perspektywy. Tematem przewodnim tego bloga będzie, pokazanie – zaproponowanie pewnej drogi do niezależności finansowej. Droga ta pokazuję człowieka, który chciał koniecznie uwolnić się od stereotypowej pracy i zaczął robić wszystko, by ten cel zrealizować. Uznał, że praca na etacie jako pracownik najemny, to nie jego „bajka”, a jedynie pewien etap w życiu. Jednak niezbędny, by zrozumieć, że droga ta mu nie odpowiada. Ta droga, to ta którą po prostu ja zacząłem podążać.

 

Chciałbym na tej stronie, ukazać trochę inne spojrzenie na świat, niż te które jest serwowane nam odgórnie. Chciałbym zainspirować każdego, do samodzielnego szukania najodpowiedniejszego dla niego sposobu zarabiania, do rozwoju swojej świadomości, do zmiany swojego negatywnego.. bezradnego myślenia czy też do weryfikacji obecnych poglądów.

 

Będę dzielił się tutaj swoimi przemyśleniami, poglądami czy też swoim doświadczeniem, dotyczącym wykorzystania internetu w zarabianiu pieniędzy, a więc będzie można przeczytać tutaj coś na tematy tj.: marketing rekomendacyjny, marketing sieciowy, programy partnerskie, strony internetowe, programy typu revshare czy programy inwestycyjne typu hyip. Będą to przemyślenia zwykłego człowieka który zaczyna od zera i chcę w tej dziedzinie znaleźć swoje głównie źródło dochodu oraz pokazać tą drogę Tobie drogi czytelniku, tak abyś mógł samodzielnie się nad nią zastanowić. Może i ona wyda Ci się ciekawa?

 

Dodatkowo na blogu tym będę poruszał tematy mniej lub bardziej związane z marketingiem internetowym. Wpisy te będą ukazywały moje spojrzenie na różne tematy związane z samorozwojem. Uważam, że człowiek jest jednostką złożoną i na jedną dziedzinę życia wpływa inna, a skupianie się tylko na jednej dziedzinie, na dłuższą metę, nie jest dla nas dobre.

To tyle 🙂

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Autor bloga – Rafał Wrzosek