Panel szkoleniowy Ebroker

AKTUALNOŚCI!

Kliknij i sprawdź AKTUALNOŚCI »

^^^ 21.04.18r. – Powstał nowy podrozdział 2.3 – Techniczne rzeczy związane z portalem Ebroker + Jak stworzyć swoją stronę z LINKAMI z portalu Ebroker”

____________________________________________________________________

^^^ 17.04.18r. Zwiększyła się prowizja na pożyczkę Credit.pl oraz na Konto dla Młodych banku PKO BP. W wyniku tych zmian zmieniły się informacje w 2.5.4, 2.5.5 oraz 2.5.7.

____________________________________________________________________

^^^ 11.04.18r.Powróciła pożyczka bez kosztów – POLOżyczka. Zmieniła się stawka na konto mBanku. W wyniku tych zmian zmieniły się informacje w 2.5.4, 2.5.5 oraz 2.5.7.

____________________________________________________________________

^^^ 10.04.18r – Nastąpiła aktualizacja 2.4 – Prezentacje. Pojawiły się dwie nowe prezentacje. Nastąpiły drobne aktualizacje w 2.5 – Wdrożenie..

____________________________________________________________________

^^^ 31.03.18r. – Nastąpiła aktualizacja 4.4.1.2 (Facebook – ogłoszenia na grupach dyskusyjnych)

____________________________________________________________________

^^^ 30.03.18r. – Nastąpiła aktualizacja Bonusów (2.5.6) – nie wszystkie pożyczki bez kosztów na dzień dzisiejszy polecam + drobne zmiany w całym wzorze tekstu. Zaktualizowano też Konta bankowe (2.5.5) – doszło dość atrakcyjne konto Raiffeisen Polbank. W wyniku tych zmian nastąpiła zmian Zestawienia produktów. (2.5.7)

____________________________________________________________________

^^^ 28.03.18r. – Nastąpiła aktualizacja i zmiana całego Rozdziału 1

_____________________________________________________________________

^^^ 09.02.18r. Z oferty Ebroker wycofano kampanie Idea Bank – Konto Idealne. W wyniku wspomnianych zmian, zmieniły się zapisy w poszczególnych tabelach (głównie pkt 2.3)

_____________________________________________________________________

^^^ 07.02.18r. – Pożyczkodawca Pożyczkomat, wycofał ze swojej oferty darmową pierwszą pożyczkę. Pożyczka została przeniesiona do ofert pożyczek z drobnym kosztem, ponieważ (najniższy koszt pożyczki to 26,4zł, prowizja 60zł). W wyniku tej zmiany zmienił się zapis w poszczególnych tabelach (głównie pkt 2.3)

_____________________________________________________________________

^^^ 06.02.18r. Do oferty Ebroker wróciła pożyczka Miloan. W wyniku tej zmiany zmienił się zapis w poszczególnych tabelach (głównie pkt 2.3)

_____________________________________________________________________

^^^ 05.02.18r. – Z oferty Ebroker wycofano kampanie Inteligo – Konto osobiste. Doszły natomiast takie kampanie jak: Idea Bank – Konto Idealne, ING Bank Śląski – Konto direct; Deutsche Bank – Konto dbNet. Dodatkowo zmieniła się stawka i warunek przyznania prowizji w przypadku pożyczki w NetCredit. Aktualnie prowizja wynosi 100zł (wzrost o 41,5zł w stosunku do ostatniej stawki) i warunkiem otrzymania prowizji jest udzielona pożyczka (a nie samo złożenie wniosku potwierdzone przelewem tak jak było wcześniej). W wyniku wspomnianych zmian, zmieniły się zapisy w poszczególnych tabelach (głównie pkt 2.3)

_____________________________________________________________________

^^^ 02.02.18r. W ostatnim czasie wycofano kampanie tj.: Cashalot (pożyczka z drobnym kosztem), Miloan (pożyczka bez kosztów – chwilowe wstrzymanie). Również od niedawna u pożyczkodawcy Zaliczka.pl nowi klienci mogą wnioskować o darmową pożyczkę. W wyniku wspomnianych zmian, zmieniły się zapisy w poszczególnych tabelach (głównie pkt 2.3)

_____________________________________________________________________

^^^ Przypominam, że wszyscy Ci którzy uzyskali jakikolwiek zarobek w zeszłym roku (i wypłacili go) oraz rozliczali się z zarobionej kwoty ryczałtem, mają obowiązek do końca STYCZNIA złożyć w swoim Urzędzie Skarbowym PIT-28 (oraz PIT-28/A). Po więcej informacji dotyczących tego jak należy ten PIT wypełnić zapraszam na poniższe strony:

Przykład jak należy wypełnić PIT-28 gdy chcemy rozliczyć się najmu np. powierzchni reklamowej + inne dodatkowe informacje: >>TUTAJ<<

inny przykład jak należy wypełnić PIT-28: >>TUTAJ<<

 

1. Odpowiednie podejście mentalne do e-biznesu oraz edukacja i zrozumienie na czym polega cała branża zarabiania online

1.1 -> By coś tutaj osiągnąć trzeba mieć odpowiednie podejście do e-biznesu (+ PDF) 

1.2 -> Edukacja czyli zrozumienie na czym polega CAŁA branża zarobku online (+ Video / Kompedium / PDF)

 

2. Jak działać z partnerem czyli wiem wszystko o produktach i schemacie działania

DZIAŁ W TRAKCJE AKTUALIZACJI!!!

2.1 – Od czego zacząć? Jak ma wyglądać Twoje działanie w tym projekcie? Co masz po kolei robić?

2.2 – Jak działać z partnerem czyli wiem wszystko o produktach i schemacie działania – teoria (PDF) (W TRAKCIE AKTUALIZACJI)

2.3 – Techniczne rzeczy związane z portalem Ebroker + Jak stworzyć swoją stronę z LINKAMI z portalu Ebroker (OSTATNIA AKTUALIZACJA 21.04)

2.4 – Prezentacje (NOWE – informacje dotyczące e-zarobku; omówienie współpracy w oparciu o produkty finansowe) (OSTATNIA AKTUALIZACJA – 10.04)

2.5 – Wdrożenie partnera jak przeprowadzić go przez ten cały proces współpracy? (OSTATNIA AKTUALIZACJA – 10.04)

Wzory wiadomości do partnerów:

2.5.1 – REJESTRACJA Proces rejestracja / Przepisanie się do innej osoby polecającej

2.5.2 – PODATKI / REKLAMACJE / ROŻNE KWESTIE TECHNICZNE Informacje dotyczące podatków, reklamacji, oraz tego jak sprawdzić czy wniosek został rozliczony (możesz to wysyłać bezpośrednio swojemu partnerowi)

2.5.3 – WAŻNE INFORMACJE PRZEZ ZŁOŻENIEM WNIOSKU Ważne informacje z którymi należy się zapoznać przed wysłaniem wniosku (link do tej strony możesz wysłać swojemu partnerowi na odpowiednim etapie Waszej współpracy)

2.5.4 – POŻYCZKI BEZ KOSZTÓW Wszelkie informacje dotyczące pożyczek bez kosztów – aktualnie dostępne w Ebroker darmowe pożyczki wraz z dodatkowymi informacjami czyli m.in. wiek w jakim można wnioskować, kwota darmowej pożyczki, prowizja, itd., proces wzięcia pożyczki przez internet, co wpływa na zarobioną kwotę, informacje dotyczące tego gdzie partner ma znaleźć swoje linki partnerskie, koncepcja współpracy (czyli zasada 20-30%/70-80%) (OSTATNIA AKTUALIZACJA 17.04)

2.5.5 – KONTA BANKOWE Wszelkie informacje dotyczące kont bankowych – proces założenia konta przez internet, informacje dotyczące tego gdzie partner ma znaleźć swoje linki partnerskie, aktualnie dostępna konta bankowe wraz z wszystkimi niezbędnymi informacjami (OSTATNIA AKTUALIZACJA – 17.04)

2.5.6 – BONUSY czyli aktualnie dostępne w Ebroker pożyczki z drobnym kosztem, pożyczki darmowe których nie polecamy, zarabianie na innych produktach, zarabianie na polecaniu produktów w sferze offline, jak wygląda prowizja od partnerów (OSTATNIA AKTUALIZACJA – 30.03)

2.5.7 – ZBIORCZE ZESTAWIENIE PRODUKTÓW Informacje dotyczące produktów czyli wszelkie informacje o pożyczkach bez kosztów, kontach bankowych, pożyczkach z drobnym kosztem, innych aktualnie atrakcyjnych produktach oraz wszelkich promocjach (OSTATNIA AKTUALIZACJA – 17.04)

2.5.8 – Zasady współpracy

Materiały do pomocy w bezpośredniej pracy z partnerem:

2.6 – Zasada 1-1-2-1 (jak dzielić produkty by wyszły proporcje zarobku 20-30% na 70-80%)

 

3. System wspomagający rekrutacje

3.1 -> System wspomagający rekrutacje (PDF)

3.2 -> Kolejka wiadomości WZORY

3.3 -> Jak zbudować system wspomagający rekrutacje – część praktyczna (narzędzia Getall)

 

4. Skąd brać ruch?

4.1 -> Skąd pozyskiwać partnerów – Ebroker (PDF)

4.2 -> Jaka jest nasza grupa docelowa?

4.3 -> Wyszukiwarki internetowe

4.3.1 -> Blog

4.4 -> Portale społecznościowe

4.4.1 -> Facebook

4.4.1.2 -> Ogłoszenia na grupach dyskusyjnych (AKTUALIZACJA – 31.03)

4.4.2 -> Youtube

4.4.3 -> Instagram

4.4.4 -> Fora dyskusyjne

4.4.5 -> Portale ogłoszeniowe