Portale ogłoszeniowe

Chodzi tutaj o różne portale ogłoszeniowego gdzie ludzie poszukują pracy. Na takich portalach można zamieszczać swoje ogłoszenia. Na niektórych zamieszczenie takiego ogłoszenia jest całkowicie darmowe, na niektórych natomiast jest to płatne. Niestety niektóre portale z ogłoszeniami zabraniają umieszczania ogłoszeń związanych z pracą przez Internet.

Myślę, że najlepszy takim portalem ogłoszeniowym jest stron OLX.pl Niestety umieszczenie na tej stronie ogłoszenia jest płatne.

Przy dodawaniu ogłoszeń zazwyczaj musimy wybrać również miasto, mimo że jest to praca przez Internet. Niekoniecznie trzeba dodawać swoje miasto zamieszkania. Tutaj im większe miasto tym więcej będzie podobnych ogłoszeń, chociaż z drugiej strony więcej osób ma szanse takie ogłoszenie zobaczyć. W przypadku mniejszych miast sytuacja jest odwrotna.

Oto przykład takiego ogłoszenia jakie możemy umieścić:

Kliknij i sprawdź treść ogłoszenia »

Praca zdalna przez Internet!

Zarobki w zależności od efektu wykonanej pracy. W pierwszym miesiącu ok. 1000zł – 1500zł za kilka – kilkanaście godzin pracy wykonanej w domu.

Zajęcie to może być głównym źródłem zarobku, a można je traktować jako prace dodatkową. Od Ciebie zależy ile czasu będziesz poświęcał. Godziny pracy można dostosować do swojego trybu życia. Wynagradzani jesteśmy za efekt pracy, nie za poświęcony czas. Praca polega na sprawdzaniu i promowaniu różnych produktów – wszystkiego jesteś dokładnie uczony krok po kroku. Współpracujemy z różnymi firmami.

 

Wymagania:

– wiek min. 20 lat

– podstawowa obsługa komputera i dostęp do Internetu

– otwartość na uczenie się nowych umiejętności

– komunikatywność

– dysponowanie czasem który możesz przeznaczać na pracę

Oferuję:

– profesjonalne wdrożenie w pracę i pomoc w osiąganiu zamierzonych celów

– odpowiednie szkolenia na każdym z etapów współpracy

– miłą i przyjazną atmosferę, gdzie podstawą jest współpraca oparta na zdrowych zasadach

– możliwość pracy w 100% przez Internet – za pomocą komputera bądź telefonu

 

Zainteresowane osoby proszę o kontakt przez poniższy formularz i pozostawienie swojego adresu mailowego, do kontaktu.

Zastrzegam sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi osobami

—————————————————————————————————————————
Gdy ktoś odezwie się na takie ogłoszenie to możemy takiej osobie wysłać link do naszej strony przechwytującej by tam osoba zostawiła swój adres mailowy w celu otrzymania większej ilości informacji – możemy również link do tej strony zawrzeć w naszym ogłoszeniu (warto go wcześniej skrócić żeby ładniej wyglądał).
Możemy również od razu zdzwonić się z taką osobą i powiedzieć jej nieco więcej szczegółów oraz dodać ją do grupy na FB, gdzie ten temat jest dokładniej wytłumaczony (czyli postępujemy według schematu)   
Masz już dość swojej obecnej sytuacji i chcesz w 
końcu zacząć robić rzeczy które sprawią, że staniesz się WOLNYM CZŁOWIEKIEM czyli takim który ma czas i pieniądze?

Jeśli tak to pobierz poniższe całkowicie DARMOWE szkolenie:


Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych danych w celu otrzymania obiecanych informacji oraz otrzymywania innych informacji związanych z tematyką szkolenia. Przyjmuje do wiadomości, że w każdym momencie mogę wycofać tą zgodę. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem

Więcej o szkoleniu KLIK