Promocje

Ma miejsce ciekawa promocja „Przetestuj pożyczkę” u pożyczkodawcy ZAPLO. Jest to pożyczka ratalna. Promocja trwa do 28.02.2018r.  Promocja polega na tym, że jeśli oddamy pożyczkę w ciągu miesiąca, wszelkie koszta zostaną nam anulowane, czyli będzie to pożyczka za 0zł. Tak faktycznie jest, bo sam z niej kiedyś skorzystałem.

Jeśli oddamy w trakcie pierwszego miesiąca wszelkie koszta zostaną nam usunięte. Czyli przelewamy tak jakbyśmy przelewali ratę, jednak przelewamy całość. Po czasie, czyli kilku-kilkunastu godzinach, na naszym koncie w Zaplo pojawi się informacja, że pożyczka została spłacona.

Najlepiej wziąć sobie tą pożyczkę na 1000zł (na mniej się nie da) na 3 raty i oczywiście w trakcie miesiąca spłacić całość.

Jest bardzo wysoka stawka za tą pożyczkę. Warunek? Wniosek o nią musi być rozpatrzony pozytywnie.

Zapis na stronie ZAPLO:

KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ

Pełny regulamin tej pożyczki –  >>KLIK<<

Potwierdzenie u pracownika tego zapisu – potwierdzałem kiedyś osobiście 🙂

zaplo 1

Jak oddajemy – informacje uzyskane u pracownika:

zaplo 2

 

 

 

Masz już dość swojej obecnej sytuacji i chcesz w 
końcu zacząć robić rzeczy które sprawią, że staniesz się WOLNYM CZŁOWIEKIEM czyli takim który ma czas i pieniądze?

Jeśli tak to pobierz poniższe całkowicie DARMOWE szkolenie:


Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych danych w celu otrzymania obiecanych informacji oraz otrzymywania innych informacji związanych z tematyką szkolenia. Przyjmuje do wiadomości, że w każdym momencie mogę wycofać tą zgodę. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem

Więcej o szkoleniu KLIK