Rejestracja w Ebroker

Działamy w internecie, a tutaj gdziekolwiek byśmy nie chcieli zacząć działać, to najpierw trzeba się zarejestrować, a więc założyć sobie konto na interesującej nas stronie. W tym przypadku jest tak samo.

My będziemy działać na portalu Ebrokerpartner, którego właścicielem jest Rankomat Sp zoo. Portal ten istnieje od 2007r.

Na rynku jest wiele podobnych projektów, czyli tych tzw. sieci afiliacyjnych. Ja wybrałem na początek naszej wspólnej przygody Ebrokera. Dlaczego? Za całokształt. Do tego, do czego my chcemy wykorzystywać ten serwis, będzie on najlepszy. Przy wyborze, brałem pod uwagę wiele aspektów, tj.: wysokość stawek na poszczególne produkty, wybór produktów, kontakt z supportem (tzw. opiekunem), zarobki z programu poleceń, możliwość zmiany osoby polecającej, szybkość rozliczania kampanii, przebieg procesu reklamacyjnego, promocje, bonusy..

Na podstawie powyższych składowych, uznałem że najciekawiej wygląda właśnie oferta programu Ebroker, dlatego właśnie tutaj polecam założyć konto. Niemniej jeśli ktoś potrafi działać skutecznie w portalu Ebroker, to zapewne i poradzi sobie w innych projektach tego typu. Bo metodyka pracy zawsze jest podobna.

Ale do rzeczy!
Jeśli chcesz działać razem ze mną, to zapraszam do rejestracji konta w tym serwisie.

Do rejestracji należy się przyłożyć i wpisywać dane zgodne z prawdą. Rejestracja jest trochę bardziej rozbudowana niż to często na różnych stronach www bywa. Otóż tutaj na początku musimy wypełnić formularz rejestracyjny zgodnie z naszymi danymi. Następnie potwierdzić naszą tożsamość poprzez dokonanie przelewu uwierzytelniającego, z naszego konta bankowego. Dzięki temu Ebroker wie, że jesteśmy osobą za którą się podajemy.

Opiszę Ci krok po kroku jak ta rejestracja powinna przebiec.

Przypominam, że rejestracja w programie jest CAŁKOWICIE DARMOWA.

WAŻNE!

Przed przystąpieniem do procesu rejestracji wyczyść NAJPIERW historię przeglądania czyli wszelkie ciasteczka które są zapisane na Twojej przeglądarce. Czyli najlepiej wyczyścić ciasteczka, wyłączyć przeglądarkę, włączyć ją ponownie i rozpocząć proces rejestracji 🙂

Następnie nie przerywaj go, tylko zrób wszystko na raz!

Zarejestruj się z tego >>LINKA<<

Wtedy trafisz do mojej grupy i będziemy mogli rozpocząć wspólne działanie 🙂

Bo tutaj działamy w grupie, możemy polecać nowe osoby i z ich zarobków mieć określony procent, ale o tym opowiem Ci więcej w kolejnych fazach współpracy. Nie są to zarobki wielkie, ale gdy grupa coraz bardziej się rozrasta, to zaczynają być coraz bardziej odczuwalne.. wiadomo.

Gdy już klikniesz w powyższego linka, pokażę Ci się strona portalu Ebrokerpartner, taka jak poniżej:

(KLIKAJĄC MOŻESZ POWIĘKSZAĆ PONIŻSZE ZDJĘCIA)

Następnie klikasz w prawym górnym roku w zakładkę „REJESTRACJA”. Po kliknięciu w nią pojawi Ci się taka oto strona:

Tutaj wybierz opcję „Osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej”. Oczywiście jeśli chciałbyś założyć konto na firme, również masz taką możliwość. W trakcie uczestnictwa w programie można oczywiście to zmienić. Na początku lepiej wybrać, że jest się osobą fizyczną. Chodzi tutaj o kwestię podatkowe. Jak wiadomo z każdego dochodu trzeba się rozliczyć, taka samo jest i tutaj. Będąc osobą prywatną możemy rozliczać się tutaj z najmu powierzchni reklamowej, np. ryczałem 8,5%. Na początku jest to najbardziej opłacalna opcja. W przypadku prowadzenia firmy sytuacja wygląda nieco inaczej. W dalszej części naszej współpracy, porozmawiamy sobie więcej na temat tego jak rozliczać się z zarobionych tutaj pieniędzy. Na razie przejdźmy dalej. Następnie mamy taką oto stronę:

Tutaj oczywiście wszystko wypełniasz zgodnie z prawdą. Nazwa partnera – jest ona o tyle istotna, że od Ebrokera dostaniesz stronę, którą będziesz mógł promować. Ta nazwa partnera, będzie równocześnie i nazwą subdomeny Twojej strony. Czyli tym przedrostkiem. Tak ta Twoja strona będzie się nazywała: NAZWA.PARTNERA.ebrokerpartner.pl. Gdzie oczywiście za „NAZWA PARTNERA”, to będzie to co wpiszesz. Tak jak to wygląda w przypadku mojej strony, którą dostałem w prezencie od Ebrokera: https://rafalwrz.ebrokerpartner.pl/

Jeśli nie masz swojej strony WWW, w rubrykę „Adres strony www”, nie wpisujesz nic. Kod polecający jaki powinien Ci się pojawić to: FPJYS. Jest to mój kod polecający. Jest to potwierdzenie tego, że trafiasz do mojej grupy. Każdy otrzymuje właśnie taki unikalny kod. Jeśli pojawi Ci się inny kod, albo nie będziesz miał żadnego kodu, to znaczy, że Twoje konto nie będzie przypisane do mojego – coś poszło nie tak. Zacznij od nowa klikając w mój link, który jest na początku albo jeśli jest możliwość, to wpisz mój kod.

Co mamy dalej? Taką oto stronę:

Oczywiście wszystko wypełniamy zgodnie z prawdą. Numer rachunku bankowego również. Jest to nr rachunku na który będziesz otrzymywał zarobione pieniądze od Ebroker. Z tego konta też będziesz musiał dokonać przelewu uwierzytelniającego w wysokości 0,01zł. Przelew ten dokonujemy w celu potwierdzenia swojej tożsamości. Następnie potwierdzasz zgody, zapoznaj się też z regulaminem portalu. Gdy to już zrobisz na Twojego maila, którego podałeś podczas rejestracji, powinna przyjść wiadomość tego typu: 

Czyli żeby ostatecznie zakończyć proces rejestracji, musisz wykonać przelew na podane konto. Weryfikacja Twojego konta będzie trwała do 2 dni. W tym czasie będziesz miał ograniczony dostęp do swojego panelu na stronie Ebrokerpartner. Nie będziesz miał dostępu np. do swoich linków partnerskich. Może ktoś z przedstawicieli firmy kontaktować się z Tobą.. drogą mailową. Po co? W celu przywitania Cie 🙂 Będzie to tzw. opiekun.

Tak ten proces rejestracji wygląda. W razie jakiś pytań, możesz mnie oczywiście o wszystko zapytać. Gdy już Twoje konto będzie zweryfikowane dostaniesz wiadomość na swojego maila. Daj mi też wtedy znać, wtedy ruszymy dalej 🙂