Odsłuchaj proszę moje poniższe nagranie gdzie dokładniej jest wytłumaczona moja propozycja:

Kliknij i zobacz nagranie w formie tekstowej (tekst do nagrania) »

Witaj!

Ja nazywam się Rafał Wrzosek, miło mi Ciebie poznać. Ja m.in. zajmuję się edukacją na temat możliwości i zagrożeń pracy przez Internet, a także pokazuje jak budować sobie stabilne źródło dochodu w oparciu o uczciwą współpracę międzyludzką i właśnie Internet. Od marca 2017r. głównym moim źródłem dochodu jest działalność związana z Internetem.


Jeśli
CHCIAŁBYŚ/CHCIAŁABYŚ dowiedzieć się więcej o mnie, o tym kim jestem, to zapraszam Cie na mojego bloga
Ogólnie nie wiem na jakim etapie jesteś czy kiedykolwiek w ogóle SPOTKAŁEŚ/SPOTKAŁAS się z czymś takim jak praca online czy praca zdalna, ale faktem jest to, że dzisiaj tak naprawdę coraz więcej osób zaczyna się tym tematem interesować. Coraz więcej osób zaczyna szukać jakiś sposobów na zarobek w Internecie. Chociaż tak naprawdę to i tak temat ten jest cały czas przez ZDECYDOWANĄ większość społeczeństwa całkowicie niezrozumiały i budzi strach oraz brak wiary w to, że faktycznie jest to możliwe.

Bo tacy już jesteśmy, że patrzymy na świat przez pryzmat tego co uznajemy za słuszne, przez pryzmat tego co zostało nam wrzucone do głowy, a więc jeśli coś nie mieści się w naszym światopoglądzie, czegoś po prostu nie rozumiemy, to podświadomie to odrzucamy, boimy się tego. Swoją drogą to też w Internecie jest dużo dezinformacji czy nawet oszustwa.. przez co być może niektórzy zamiast zostać zachęceni do tematu, to zostali do niego zniechęceni

Ogólnie uważam, że na początku podstawą jest to by zrozumieć na czym właściwie ta cała branża polega. Jakie są tutaj możliwości oraz jakie są zagrożenia. Dlatego w prezencie przekazuje Ci moje darmowe szkolenie, dzięki któremu doskonale zrozumiesz cały ten temat. – LINK DO SZKOLENIA PONIŻEJ TEGO NAGRANIA
KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO SZKOLENIA
HASŁO DO SZKOLENIA – szkolenie321
T
am będą takie podstawy z którymi każdy powinien się zapoznać na początku swojej przygody z zarobkiem internetowym.

Przechodząc do konkretów.. to na początek chciałbym zaproponować Ci stosunkowo najprostszy sposób na zarobek w Internecie – nie ma niczego prostszego, a więc chodzi tutaj o zarobek na akcjach marketingowych różnych firm, gdzie możesz zarobić ok. 1000-1500zł całkowicie przez Internet, za dosłownie kilka-kilkanaście godzin pracy, za bardzo proste czynności, a może to być i dużo więcej, jednak parę rzeczy na tą wysokość wpływa. Tak więc ciężko mi wskazać dokładną kwotę, dlatego podałem taki najbardziej realny przedział. Chociaż myślę, że stosunek zarobku do przeznaczonego na to czasu i tak jest bardzo korzystny.

Można zakończyć na tym jednorazowym zarobku, ale co ważne jest też możliwość zarabiania co miesiąc pracując całkowicie zdalnie, bez wychodzenia z domu, wykonując określone zajęcia w dowolnym czasie. Jest to świetne rozwiązanie dla osób które chciałyby się nauczyć czegoś nowego i stać się niezależne od pracy na etacie, albo chciałyby same decydować o tym kiedy pracują oraz ile zarobią, czyli wolą być opłacani za efekt pracy, a nie za czas jaki spędzają w pracy.

Zacznijmy od tego zarobku jednorazowego, na czym on polega? Otóż różne instytucje – głównie finansowe, jak np. banki czy firmy pożyczkowe mają w swojej ofercie produkty które finansowo nic nie kosztują. Wiem, że brzmi to dziwnie, szczególnie to, że pożyczka może być darmowa. Przyznam szczerze, że sam się kiedyś mocno zdziwiłem. Jednak jest to niepodważalny fakt, można sobie to sprawdzić w różnych miejscach. Sam takie produkty osobiście testowałem, także wiem że tak na 100% jest. Co ciekawe rynek obfituje w wiele takich produktów. To jest właśnie takie zagranie marketingowe różnych firm by zachęcić klientów do skorzystania z ich usług. Liczą na to, że dzięki temu zdobędą sympatię klienta. Bo klient gdy będzie zadowolony z produktu, ponieważ nic go on nie kosztował, może zostać z firmą na dłużej, korzystając w przyszłości z produktów płatnych. Ty jeśli przetestujesz/skorzystasz samodzielnie z danego DARMOWEGO FINANSOWO produktu możesz zarobić i to całkiem sporo.

Żeby na tym zarobić trzeba zrobić to oczywiście w odpowiedni sposób, a więc wykorzystując możliwości marketingu afiliacyjnego. Dokładniej tłumaczę ten rodzaj marketingu w swoim szkoleniu o którym wspominałem i do którego link znajdziesz poniżej. W skrócie wygląda to tak, że na rynku istnieje wiele portali, tzw. sieci afiliacyjnych (inaczej zwanych programami partnerskimi). Te sieci dają możliwość promowania różnych produktów, m.in. też produktów finansowych. Do takiego portalu całkowicie za darmo może zapisać się niemal każdy. Zapisując się można polecać różne produkty które tam są. Cały myk zarobku na akcjach marketingowych polega na tym, że wśród tych wszystkich produktów są właśnie takie które finansowo nic nie kosztują i polecając klienta takiej właśnie firmie można zarobić. Takim klientem można być sam dla siebie, czyli możesz polecić produkt sam sobie. Jest to dozwolone. Tutaj prowizje zazwyczaj wahają się w granicach ok. 100zł za jeden produkt. Jednak czasami może to być znacznie więcej, szczególnie gdy takim produktem jest konto bankowe i bank organizuje jakąś dodatkową promocję na której może zarobić klient. Wtedy za otwarcie jednego konta i spełnienie określonych warunków możemy łącznie zarobić nawet 300-400zł, a więc przyznasz, że jest to sporo.

Być może SPOTKAŁEŚ/SPOTKAŁŚ się kiedyś z takimi właśnie najbardziej znanymi portalami tego typu, czyli właśnie z tzw. sieciami afiliacyjnymi, takimi jak Ebrokerpartner czy Money2Money. Często ludzie spotykają się z nimi w ten sposób, że ktoś próbuje te portale wykorzystać dla własnych celów. Niestety bardzo często spotykam się z takim zjawiskiem. Bo tutaj współpracując z takimi portalami każdy jest niezależnym partnerem i to od niego zależy w jaki sposób promuje produkty. Niestety muszę stwierdzić z wielką przykrością, że niektórzy wykorzystują te portale i ten cały fajny temat nie do końca uczciwie. Robią z tego jakąś wielką tajemnice, każą postępować jakimiś etapami i każą zakładać komuś kilka kont bankowych, opowiadając przy tym różne dziwne rzeczy, a tak naprawdę to chodzi o to, żeby zgarnęli prowizję za to, że ktoś założy te kilka kont z ich polecenia. Prawda jest taka, że sam MÓGŁBYŚ/MOGŁABYŚ te same konta założyć tylko ze swoich specjalnych linków, ze swojego polecenia i samodzielnie zgarnąć te prowizje za otwarcie. A jak wspominałem wcześniej prowizje te nie są niskie.

Być może cały czas jest to wszystko dla Ciebie dziwne i zastanawiasz się dlaczego wiedza ta nie jest powszechna. Z reguły wiemy tylko o tym, że wspomniane instytucje finansowe przeznaczają duże pieniądze na tradycyjne formy reklamy, np. na reklamę telewizyjną. Jednak nie wiemy, że sporą część swojego budżetu reklamowego przeznaczają również za realne pozyskanie klienta. Tym właśnie jest marketing afiliacyjny, w którym jest płacone za efekt – czyli za dane do klienta, a nie za samą reklamę która może okazać się nieskuteczna, a więc łącząc marketing afiliacyjny z tym, że dzisiaj na rynku jest wiele produktów które finansowo nic nie kosztują możesz właśnie zarobić i Ty, trzeba tylko z danych produktów skorzystać samodzielnie, robiąc to w odpowiedni sposób. Firmy mają swoje budżety reklamowe i po prostu te pieniądze przeznaczają na pozyskiwanie klientów, czy też na płacenie osobom które skorzystają z ich produktu.

Ja na współpracy z Tobą korzystam w ten sposób, że mam pewien procent od Twoich zarobków, także mi też to się opłaca. Ogólnie żeby współpracę móc nazwać zdrową to oczywiście obie strony muszą odnieść korzyść adekwatnie od włożonej przez siebie pracy.. i tak tutaj się stanie. Ja dostarczę Ci wszelką niezbędną wiedzę. Ty zarobisz na tym, ale ja też odniosę korzyść.

Jeśli chciałbyś zarabiać co miesiąc to Twoim zadaniem będzie skuteczne budowanie swojego zespołu oraz skuteczne polecanie produktów. Tutaj trzeba będzie tylko trochę czasu poświęcić na nauczenie się pewnych rzeczy, a więc metod i schematów które działają. Oczywiście wszelkie materiały i wiedza zostaną Ci przekazane i to od Ciebie będzie zależało ile w danym miesiącu zarobisz. Będzie to wypadkowo czasu który na to poświęcisz i co faktycznie zrobisz. Tutaj jesteś wynagradzany za EFEKT pracy, a nie za samo pracowanie. Co daje znacznie większy potencjał, bo można zarabiać znacznie więcej niż na przeciętnym etacie. Górnych limitów zarobku nie ma. Nikt Ci też nie będzie pilnował, to Ty sam decydujesz o tym co robisz. Nasza współpraca odbywa się na luźnych zasadach, nie jesteśmy związani żadną umową. Jedynie przekazuje Ci wszelką wiedzę, tak by Twoje działanie było jak najbardziej skuteczne – ja też mam z tego korzyść w postaci % od Twoich zarobków. Firmy z którymi współpracujemy, tzw. sieci afiliacyjne, to one płacą nam za efekt naszej pracy. Prawnie wynajmujemy im powierzchnię reklamową i oczywiście musimy z tego zarobku się rozliczyć. Jednak nie jest tutaj wymagane prowadzenie działalności gospodarczej. Płaci się tylko podatek od zarobionej kwoty – to już dokładniej Ci wytłumaczę gdy zaczniemy działać.

Podsumowując. Moja propozycja jest dla osób które chcą zarobić jednorazowo ok. 1000-1500zł., na skorzystaniu z różnych darmowych produktów finansowych. Tak jak mówiłem może być to i dużo więcej, jednak parę rzeczy na tą wysokość wpływa (np. wiek, czy aktualna ilość dostępnych ciekawych ofert). Tak więc ciężko mi wskazać dokładną kwotę, podałem taką najbardziej realną.

Jest też możliwość zarabiania comiesięcznego. Tutaj jednak trzeba poświęcić trochę czasu na naukę. Ale wszystko wykonujemy całkowicie przez Internet. To Ty sam decydujesz o tym ile czasu miesięcznie poświęcisz na działanie. Wiadomo im więcej tym lepiej, bo wtedy również i Twoje zarobki będą wyższe. Jednak wszystko odbywa się na luźnych zasadach. Tak więc zajęcie to możesz traktować jako swoją główną pracę, czy też jako pracę dodatkową. Mamy tutaj elastyczne godziny pracy, co też nie znaczy że nic nie robimy.

Jakie wymagania musisz spełniać abyśmy podjęli współpracę? Przede wszystkim musisz mieć otwarty umysł na nową wiedzę, bez tego nic się nie stanie. Jeśli Ty nie jesteś w stanie przeskoczyć w swojej głowie tego, że są inne, bardziej wygodne sposoby na zarabianie niż praca na etacie, no to nic się nie stanie, nie ma sensu nawet zaczyać. Musisz też dysponować czasem. Musisz potrafić współpracować z ludźmi co oznacza, że masz szacunek do czasu drugiej osoby oraz musisz mieć minimum 20 lat, jeśli te wymagania spełniasz i jesteś zainteresowany/zainteresowana tym zdalnym zarobkiem, który można uzyskiwać pracując w domu, to kolejnym krokiem jest to byśmy umówili się na krótką rozmowę, podczas tej rozmowy ustalimy sobie dalsze szczegóły. Wypełnij poniższy krótki formularz albo odpisz mi na maila, lub w inny sposób w jaki się kontaktowaliśmy. Napisz tylko w jakich godzinach jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna, podaj swój numer telefonu, najlepiej dodaj mnie też do swoich znajomych na FB – link do mojego profilu jest poniżej. Wtedy łatwiej będzie mi Ciebie znaleźć i dodać podczas rozmowy do specjalnej grupy z materiałami. Tam już wszystko będzie wytłumaczone bardzo konkretnie.. Czyli jakie są aktualnie darmowe produkty, jakie są dokładnie stawki, jak to wszystko wygląda od strony technicznej, dlaczego firmy mają tak duże budżety reklamowe i opłaca im się inwestować w reklamę, jak wyglądają kwestię podatkowe, jak będzie wyglądała nasza współpraca, skąd będą brały się Twoje pieniądze w przyszłości. Z jakimi sieciami aktualnie współpracujemy – tutaj można współpracować z wieloma jednocześnie, my ogólnie wybieramy sobie te które są w danej chwili najlepsze, najbardziej atrakcyjne, dają największe możliwości zarobku. Generalnie to nasza współpraca jest najważniejsza, firmy możemy sobie dobierać różne. Także czekam na Twoją odpowiedź i ruszamy z działaniem, jak masz pytania to też możesz je zadać. Tyle ode mnie trzymaj się część.

LINKI DO NAGRANIA:

Więcej na mój temat, na moim blogu:

Kliknij i przejdź na mojego bloga >>>

Wspomniane szkolenie nt. tego na czym polega zarabianie w Internecie:

Kliknij i przejdź do szkolenia >>>

HASŁO – szkolenie321

Żeby potem łatwiej było mi Ciebie znaleźć i dodać do grupy z materiałami szkoleniowymi, to dodaj mnie również do swoich znajomych na FB:

Kliknij i przejdź na mój profil >>>

 

Poniżej formularz do kontaktu:

 

Mój adres e-mail: ravalwrzosek@gmail.com

Close Menu