Techniczne rzeczy związane z portalem Ebroker + Jak stworzyć swoją stronę z LINKAMI z portalu Ebroker

Przede wszystkim zapoznaj się z wszelkimi najczęściej zadawanymi pytaniami, które są udostępnianie na stronie Ebroker:

Zapoznaj się również z Samouczkiem dla początkujących partnerów:

 

Kiedy pojawiają się naliczenia na koncie w portalu Ebroker?

Naliczenie pojawiają się dwa razy w miesiącu. Około połowy miesiąca (przeważnie 15 dzień miesiąca) i ostatniego dnia miesiąca (dokładniej chodzi o ostatni dzień roboczy). Na koniec miesiąca portal Ebroker przekazuje raport zbiorczy, a więc informuje które kampanie zostały rozliczone w minionym miesiącu.

 

Ile trzeba czekać za zaakceptowanie wniosku?

Każdy reklamodawca rozlicza się indywidualnie z daną siecią afiliacyjną. Jedni reklamodawcy robią to szybciej, drudzy nieco wolniej. W praktyce naliczenia za daną kampanię pojawiają pojawiają się od miesiąca do trzech miesięcy.

 

Kiedy wysyłane są środki zgromadzone na koncie?

Środki są wysyłane AUTOMATYCZNIE na początku miesiąca (regulaminowo do 14 dnia miesiąca – w praktyce trwa to ok 5-7 dni). Rachunek jest generowany automatycznie w Twoim panelu w portalu Ebroker. Rozliczenia -> Rachunki/Faktury. Polecam pobierać sobie każdy rachunek na swój komputer.

 

Kiedy otrzymujemy prowizje od zarobków poleconych?

Przede wszystkim poleceni muszą uzyskać jakiś zarobek 🙂 Dodatkowo Ty w danym miesiącu musisz zgromadzić na swoim koncie 250zł. Dopiero wtedy do Twoich zarobków dopisywany jest procent od zarobków Twoich partnerów.

 

Kiedy otrzymujemy BONUS 50zł od portalu Ebroker?

Portal Ebroker daje BONUS w wysokości 50zł w pierwszym miesiącu w którym uda Ci się zgromadzić na koncie 250zł. Nie ważne czy będzie to w pierwszym miesiącu czy też w miesiącach późniejszych. Jest to oczywiście tylko jednorazowy BONUS. UWAGA! Od BONUSU nie jest liczony zarobek procentowy dla partnerów!

 

Jak możesz prosto stworzyć stronę ze swoimi linkami?

Portal Ebrokerpartner umożliwia stworzenie strony z ofertami produktów. Pod każdym produktem będzie automatycznie wstawiony Twój link partnerski. Warto sobie tak skonfigurować tą stronę, aby były na niej interesujące nas produkty, a więc konta bankowe oraz pożyczki bez kosztów. Wtedy taką stronę CAŁOŚCIOWO możesz przesłać swojemu poleconemu i będą tam Twoje linki do różnych produktów.

Przeczytaj poniższy poradnik – tam jest dokładnie napisane jak możesz stworzyć taką stronę:

Masz już dość swojej obecnej sytuacji i chcesz w 
końcu zacząć robić rzeczy które sprawią, że staniesz się WOLNYM CZŁOWIEKIEM czyli takim który ma czas i pieniądze?

Jeśli tak to pobierz poniższe całkowicie DARMOWE szkolenie:


Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych danych w celu otrzymania obiecanych informacji oraz otrzymywania innych informacji związanych z tematyką szkolenia. Przyjmuje do wiadomości, że w każdym momencie mogę wycofać tą zgodę. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem

Więcej o szkoleniu KLIK