Ważne informacje przed kliknięciem w link partnerski:

 

  • Żeby wziąć pożyczkę musimy mieć własne konto bankowe, zapisane na nasze dane osobowe
  • Jeśli już korzystałeś/korzystałaś z usług danej instytucji finansowej to prawdopodobnie nie otrzymasz prowizji
  • Przed kliknięcie w link partnerski wyczyść ZAWSZE historię w przeglądarce, a więc wszystkie ciasteczka – tak na wszelki wypadek! Czyli najpierw wyczyść historię, wyłącz przeglądarkę, włącz ją ponownie i dopiero klikaj w link partnerski!
  • Całą procedurę złożenia wniosku robisz na raz. Nie przerywaj w połowie, jeśli musisz to zrobić to następny raz znowu zacznij od nowa, zaczynając od wejścia na stronę instytucji finansowej przez specjalny link.
  • Zawsze gdy bierzesz pożyczkę upewnij się, czy jest ona ciągle DARMOWA. Gdy bierzesz pożyczkę musi być informacja o koszcie pożyczki oraz o tym ile trzeba spłacić – Musi być to tyle samo ile bierzemy! Nie śledzę codziennie poczynań każdej z firm, dlatego odrobina ostrożności nie zaszkodzi. Przecież zawsze zasady mogą się zmienić. W razie gdybyś coś takiego zauważył, daj mi znać. W razie gdyby nie było jasno napisane ile mamy oddać, to też daj mi o tym znać! Może też się zdarzyć tak, że pożyczkodawca wycofał swoją ofertę z portalu M2M, wtedy też nie zarobimy, bo nie będziemy mogli wziąć pożyczki za pomocą naszego linku. Jakbyś coś takiego zauważył/zauważyła to też daj mi znać.
  • Najlepiej zapisuj ile i do kiedy wziąłeś/wzięłaś daną pożyczkę, tak żeby się nie pomylić i później spłacić wszystko w terminie. Ja zalecam brać niewysokie kwoty, na długi okres czasu. Chociaż tutaj można brać tyle ile maksymalnie pożyczkodawca daje za darmo, niektórzy faktycznie potrzebują tych pieniędzy. Najważniejsze jest to, by je oddać w terminie!
  • U każdego pożyczkodawcy będziesz miał/miała założone konto po złożeniu wniosku. Logując się na nie, będziesz widział/wiedziała ile pożyczyłeś/pożyczyłaś i do kiedy. Dodatkowo będziesz dostawał/dostawała informacje o przebiegu procesu pożyczkowego na swojego maila. Najlepiej te maile zapisywać, ewentualnie założyć sobie specjalne konto e-mail do tego celu, hasło to wszystkich kont na stronach pożyczkodawców też najlepiej mieć takie samo. 
  • Podczas składania wniosków, będziemy musieli potwierdzać różne zgody, często będzie pojawiała się tam np. zgoda na otrzymywanie informacji handlowych, przekazywanie naszych danych innym zaprzyjaźnionym firmom oraz tego typu zgody handlowe – tego nie musimy potwierdzać i to zalecam robić. Dzięki temu będziemy otrzymywali mniej ofert reklamowych w późniejszym terminie, chociaż i tak od czasu do czasu pożyczkodawcy, od których braliśmy pożyczki, wyślą nam jakąś reklamę na maila, wiadomo może ktoś się skusi na pożyczkę ponownie, wtedy już zarobią.