ZASADY NASZEJ WSPÓŁPRACY

 

Szanujemy siebie nawzajem – dotyczy to zarówno polecającego jak i partnera.

 

Czegoś nie rozumiem, to pytam – mogę zawsze zapytać swojego polecającego o coś co jest nie jasne. Jeśli czegoś nie rozumiem, nie ukrywam tego tylko zadaje pytanie.

 

Uczciwe dla obu stron zasady współpracy – obie strony dają coś od siebie i obie strony mają korzyść z takiej współpracy. Obie strony muszą rozumieć, że zdrowa współpraca polega na tym, że obie strony na niej korzystają, chociażby finansowo – ale też w odpowiednich proporcjach

 

Słowność – Dotrzymujemy obietnic, jeśli na coś się umówiliśmy to dotrzymujemy słowa

 

Chęć do rozwijania się, zdobywania nowych umiejętności – Każdy z członków rozumie, że aby jego działanie był skuteczne to musi zdobywać nowe umiejętności i rozwijać się bo to on jest ostatecznie odpowiedzialny za swoje działanie. Nauka – słowo klucz! Polecający czy też cała społeczność, mogą pomóc, ale wszystkiego za kogoś nie zrobią. Oczywiście każdy ma swoje tempo. Jednak najważniejsze by przesuwać się do przodu. Czyli „ja” z dzisiaj, jestem bardziej rozwinięty niż „ja” z miesiąca poprzedniego.

 

Komunikatywność, wzajemne informowanie się – informujemy swoją osobę polecającą o wszelkich nietypowych sytuacjach z życia, np. sytuacja życiowa zmusza nas do zaprzestania/zawieszenia dalszych działań. Podobnie polecający informuje swojego poleconego o tego typu sytuacji.

 

Współpraca indywidualna – każdy partner współpracuje z pozyskaną osobą indywidualnie. Jest w stałym kontakcie i monitoruje jego postępy. Partner przekazuje wszelkie informacje dotyczące swojego postępu – brak chęci do rozwijania się u partnera = zakończenie współpracy

Jeśli rozpoczynamy REALNĄ WSPÓŁPRACĘ musisz zaakceptować powyższe warunki!

Jeśli ktoś nie będzie ich przestrzegał zostanie usunięty z naszej społeczności i współpraca automatycznie dobiega końca.

 

Zasady współpracy w formie PDF:

Kliknij i pobierz PDF >>
Close Menu