Działamy w internecie, a tutaj gdziekolwiek byśmy nie chcieli zacząć działać, to najpierw trzeba się zarejestrować, a więc założyć sobie konto na interesującej nas stronie. W tym przypadku jest tak samo.

My będziemy działać na portalu Ebrokerpartner, którego właścicielem jest Rankomat Sp zoo. Portal ten istnieje od 2007r.

Na rynku jest wiele podobnych projektów, czyli tych tzw. sieci afiliacyjnych. Ja wybrałem na początek naszej wspólnej przygody Ebrokera. Dlaczego? Za całokształt. Do tego, do czego my chcemy wykorzystywać ten serwis, będzie on najlepszy. Przy wyborze brałem pod uwagę wiele aspektów, tj.: wysokość stawek na poszczególne produkty, wybór produktów, kontakt z supportem (tzw. opiekunem), zarobki z programu poleceń, możliwość zmiany osoby polecającej, szybkość rozliczania kampanii, przebieg procesu reklamacyjnego, promocje, bonusy..

Na podstawie powyższych składowych uznałem że najciekawiej wygląda właśnie oferta programu Ebroker, dlatego właśnie tutaj polecam założyć konto. Niemniej jeśli ktoś potrafi działać skutecznie w portalu Ebroker, to zapewne i poradzi sobie w innych projektach tego typu. Bo metodyka pracy zawsze jest podobna.

Ale do rzeczy!
Jeśli chcesz działać razem ze mną, to zapraszam do rejestracji konta w tym serwisie.

Do rejestracji należy się przyłożyć i wpisywać dane zgodne z prawdą. Rejestracja jest trochę bardziej rozbudowana niż to ma miejsce na różnych stronach www. Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego jesteśmy proszeni o podanie swoich danych. Jeśli zarobimy jakieś pieniądze. Rozliczamy się z programem Ebroker na podstawie najmu powierzchni reklamowej (o tym sobie troche więcej jeszcze opowiemy), dlatego wszelkie informacje które podajemy muszą być zgodne z prawdą. Ebroker musi wiedzieć z kim ma do czynienia. Podobna sytuacja jak w relacji pracodawca-pracownik.

Opiszę Ci krok po kroku jak ta rejestracja powinna przebiec.

Przypominam, że rejestracja w programie jest CAŁKOWICIE DARMOWA.

WAŻNE!

Przed przystąpieniem do procesu rejestracji wyczyść NAJPIERW historię przeglądania czyli wszelkie ciasteczka które są zapisane na Twojej przeglądarce. Czyli najlepiej wyczyścić ciasteczka, wyłączyć przeglądarkę, włączyć ją ponownie i rozpocząć proces rejestracji 🙂

Następnie nie przerywaj go, tylko zrób wszystko na raz!

Zarejestruj się z tego >>LINKA<<

Wtedy trafisz do mojej grupy i będziemy mogli rozpocząć wspólne działanie 🙂

Bo tutaj działamy w grupie, możemy polecać nowe osoby i z ich zarobków mieć określony procent, ale o tym opowiem Ci więcej w kolejnych fazach współpracy. Nie są to zarobki wielkie, ale gdy grupa coraz bardziej się rozrasta, to zaczynają być coraz bardziej odczuwalne.. wiadomo.

Gdy już klikniesz w powyższego linka, pokażę Ci się strona portalu Ebrokerpartner, taka jak poniżej:

(KLIKAJĄC MOŻESZ POWIĘKSZAĆ PONIŻSZE ZDJĘCIA)

Następnie klikasz w prawym górnym roku w zakładkę “REJESTRACJA”. Po kliknięciu w nią pojawi Ci się taka oto strona:

Tutaj wybierz opcję “Osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej”. Oczywiście jeśli chciałbyś/chciałabyś założyć konto na firme, również masz taką możliwość. W trakcie uczestnictwa w programie można oczywiście to zmienić. Na początku lepiej wybrać, że jest się osobą fizyczną. Chodzi tutaj o kwestię podatkowe. Jak wiadomo z każdego dochodu trzeba się rozliczyć. Tak samo jest i tutaj. Będąc osobą prywatną możemy rozliczać się z najmu powierzchni reklamowej, np. ryczałem 8,5%. Na początku jest to najbardziej opłacalna opcja. W przypadku prowadzenia firmy sytuacja wygląda nieco inaczej. Tak jak wspomniałem wcześniej, w dalszej części naszej współpracy, porozmawiamy sobie jeszcze więcej na temat tego jak rozliczać się z zarobionych tutaj pieniędzy. Na razie przejdźmy dalej. Następnie mamy taką oto stronę:

Tutaj oczywiście wszystko wypełniasz zgodnie z prawdą. Nazwa partnera – jest ona o tyle istotna, że od Ebrokera dostaniesz stronę, którą będziesz mógł promować. Ta nazwa partnera, będzie równocześnie i nazwą subdomeny Twojej strony. Czyli tym przedrostkiem. Tak ta Twoja strona będzie się nazywała: NAZWA.PARTNERA.ebrokerpartner.pl. Gdzie oczywiście za “NAZWA PARTNERA”, to będzie to co wpiszesz. Tak jak to wygląda w przypadku mojej strony, którą dostałem w prezencie od Ebrokera: https://rafalwrz.ebrokerpartner.pl/

Jeśli nie masz swojej strony WWW, w rubrykę “Adres strony www”, nie wpisujesz nic. Kod polecający jaki powinien Ci się pojawić to: FPJYS. Jest to mój kod polecający. Jest to potwierdzenie tego, że trafiasz do mojej grupy. Każdy otrzymuje właśnie taki unikalny kod. Jeśli pojawi Ci się inny kod, albo nie będziesz miał żadnego kodu, to znaczy, że Twoje konto nie będzie przypisane do mojego – coś poszło nie tak. Zacznij od nowa klikając w mój link, który jest na początku albo jeśli jest możliwość, to wpisz mój kod.

Co mamy dalej? Taką oto stronę:

Oczywiście wszystko wypełniamy zgodnie z prawdą. Numer rachunku bankowego również. Jest to nr rachunku na który będziesz otrzymywał zarobione pieniądze od Ebroker. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to będziesz miał oczywiście możliwość zmiany tego nr z poziomu swojego panelu w Ebroker.

Kiedyś żeby ostatecznie zakończyć proces rejestracji trzeba było wykonać przelew uwierzytelniający z podanego konta. Aktualnie, z tego co wiem, nie jest już to wymagane. Konto powinno zostać Ci całkowicie aktywowane zaraz po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i potwierdzeniu swojego adresu e-mail.

Po wypełnieniu formularza powinieneś dostać na swój adres mailowy, tego typu wiadomość:

Po kliknięciu w link aktywacyjny Twoje konto powinno zostać aktywowane.

Może ktoś z przedstawicieli firmy Ebroker kontaktować się z Tobą.. drogą mailową. Po co? W celu przywitania Cie 🙂 Będzie to tzw. opiekun.

Tak ten proces rejestracji wygląda. W razie jakiś pytań, możesz mnie oczywiście o wszystko zapytać.