W czym Ci pomogę?

Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłeś/aś!

Wiem, że chcesz zacząć zarabiać satysfakcjonujące, duże pieniądze. Całkowicie przez Internet! Chcesz zacząć żyć w 100% na własnych zasadach, by móc cieszyć się swoim życiem, tak samo jak ja.

Od razu mówię, że nie zajmuje się niczym co jest Ci znane z tego całego InternetuTo nie są odpowiednie drogi! Są one zbyt powolne i zdecydowana większość osób nie zarabia na tym godnych pieniędzy!

Jeśli jesteś osobą która chce uczyć się nowych rzeczy i poważnie podchodzisz do całego tematu. Chcesz zarabiać fajne pieniądze i mieć swój internetowy biznes, z prawdziwego zdarzenia. To właśnie dla takich osób jest moja propozycja. 

Obiecuje Ci bardzo szybkie efekty oraz indywidualną współpracę!

Na początku zapoznaj się proszę z moimi poniższymi materiałami, a dokładnie dowiesz się jak jestem w stanie Ci pomóc! 

Jeśli DOKŁADNIE obejrzałeś moje materiały i chcesz abym nauczył Cie tego o czym mówiłem w powyższym nagraniu, tak byś w końcu był człowiekiem wolnym, który ma swój internetowy biznes, to wypełnij proszę poniższy formularz! 

Formularz zgłoszeniowy:

Odpowiedz proszę szczerze na tych kilka poniższych pytań. Jeśli Twoje zgłoszenie będzie w porządku umówimy się na ok. 30 minut rozmowy!

1. Co dla Ciebie oznacza bycie ambitnym i pokornym wobec wiedzy? Czy Ty takim człowiekiem jesteś? 

2. Co sobie uświadomiłeś/aś z moich materiałów? Jakie DOKŁADNIE wnioski wyciągnąłeś/aś?

3. Na czym polega wzór do Wolności Finansowej – jakie elementy się na to składają? Od czego zaczyna się ta “podróż”?

4. Co chcesz zmienić w swoim życiu? Co Ci się w nim DOKŁADNIE nie podoba?

5. Czego DOKŁADNIE chcesz od swojego życia?

6. Co dotychczas robiłeś/aś w tym kierunku? Dlaczego do tej pory nie udało Ci się tego zrealizować? 

7. Jak wyobrażasz sobie naszą współpracę? 

8. Czym się aktualnie zajmujesz?

UWAGA! Czasami moje odpowiedzi trafiają do folderu SPAM. Dlatego proszę napisz też do mnie na messengerze (link do mojego profilu: https://m.me/ravalwrzosek ), że wysłałeś ZGŁOSZENIE albo sprawdzaj również folder SPAM.

[contact-form-7 id=”4124″ title=”ZGŁOSZENIE – WSPÓŁPRACA”]

Co zyskasz współpracując ze mną?

Indywidualne podejście

Każdy inaczej postrzega świat. Dlatego podchodzę do Ciebie w pełni indywidualnie. Pozwoli mi to dopasować proces nauki, bezpośrednio do Twojej sytuacji. Codziennie kontaktujemy się NA ŻYWO poprzez wideorozmowę. Na bieżąco koryguje Twoje błędy i monitoruje postępy. W każdym momencie możesz mnie o wszystko zapytać - jestem cały czas przy Tobie!

PEŁNY PLAN DZIAŁANIA

Dostaniesz całą niezbędną wiedzę do tego by zarabiać duże pieniądze przez Internet. Przekażę Ci wszystko co niezbędne i wystarczające! Nie będziesz tracił czasu na uczenie się niepotrzebnych rzeczy.

najszybsze metody nauki

Wykorzystuje najszybsze istniejące metody przyswajania wiedzy. Nauka będzie dla Ciebie przyjemna i ekstremalnie szybka.

PRZESTANIESZ ŻYĆ W STRACHU

Koniec z oszukiwaniem samego siebie! W końcu nauczyć się panowania nad sobą i nad absurdalnym strachem, który dotychczas hamował Cie przed prawdziwym rozwojem. Rozbudzisz w sobie prawdziwą moc i będziesz nie do zatrzymania! Staniesz się wojownikiem, który żyje pełnią życia i bierze co swoje, a nie ciągle unika różnych sytuacji.

STWORZYsz BIZNES NAD KTÓRYM BĘDZIESZ MIAŁ PEŁNĄ KONTROLĘ

Dzięki niemu zarobisz ogromne pieniądze i staniesz się człowiekiem wolnym. Będzie on dawał wartość innym ludziom, dzięki czemu będziesz czuł niesamowitą satysfakcję, że robisz wartościowe rzeczy dla innych. Nie będziesz musiał wciskać żadnych niepotrzebnych produktów i biegać za ludźmi by to kupili!

BĘDZIESZ POTRAFIŁ ROZWINĄĆ KAŻDY BIZNES

Wykorzystasz do tego aktualną technologię oraz skuteczną komunikację. Gdy nauczysz się tych umiejętności - NIGDY już nie będziesz bał się o to, czy Twój biznes wypali! Będziesz w 100% świadomy, co musisz robić. Każdego dnia widzisz namacalne efekty swojej pracy - coraz więcej czasu i pieniędzy!

Jakim osobom pomagam?

Masz otwartą głowę i nie boisz się nowych wyzwań. Jesteś gotowy na zdobycie wiedzy, która nigdzie indziej nie jest przekazywana.

Chcesz być wolnym człowiekiem. Masz już dość swojej sytuacji i tego, że ktoś Ci mówi co masz robić i jak masz żyć!

Wielokrotnie próbowałeś coś zmienić, jednak brakowało Ci kogoś kto by Ci w tym pomógł i zawsze wracałeś do monotonnego życia

Próbowałeś wielu różnych rzeczy w Internecie i nic nie dało Ci dużych pieniędzy i spełnienia.

Masz swoją firmę, ale ciągle brakuje Ci czasu. Czujesz, że doszedłeś do granicy, której nie jesteś w stanie przeskoczyć – chcesz zmienić!

Działasz w czyjejś firmie, np. marketingu sieciowym, ale masz już dość udawania, że jest wszystko ok – chcesz zacząć dorabiać siebie, a nie kogoś!

Dlaczego warto ze mną współpracować?

JESTEM SZCZERY I WYMAGAJĄCY

Nie mówię tego co chcesz usłyszeć. Tylko to co musisz zrobić by jak najszybciej zarabiać duże pieniądze!

ZNAM DOSKONALE INTERNET

Sprawdziłem wszystkie dostępne sposoby zarabiania w Internecie oraz inne alternatywne ścieżki życiowe. Dlatego wiem co działa, a co jest stratą czasu i pieniędzy. Ty współpracując ze mną nie będziesz już popełniał tych błędów co ja, przez co zaoszczędzisz tysiące godzin.

NIC WIĘCEJ JUŻ NIE BEDZIE CI POTRZEBNE

Nikt inny nie przekaże Ci całej niezbędnej wiedzy - dostaniesz pełną 100% całość! A musisz wiedzieć, że bazowanie na wybiórczych radach, kończy się zawsze niepowodzeniem.

WIEDZA OPARTA NA PRAWDZIE

Źródłem mojej wiedzy NIE są nic niewarte frazesy i prawdy powtarzane przez ludzi lub przez różne autorytety. Ja opieram się na niepodważalnych prawach i dziedziny życia, takich jak: psychologia, ekonomia, matematyka i logika. Wszystko czego uczę stosuje również w swoim życiu. Dlatego wiem, że to działa.

NAJSKUTECZNIEJSZE METODY NAUKI

Dostępne na rynku sposoby nauki takie jak: czytanie książek, weekendowe warsztaty czy szkolenia grupowe - są ekstremalnie NIESKUTECZNE! Wiedza przekazywana jest szybko i niedokładnie - zostajesz zostawiony sam sobie! Ja uczę poprzez indywidualny kontakt i na każdym etapie jestem przy Tobie. Dlatego mogę dać Ci 100% gwarancji sukcesu, bo w każdym momencie sprawdzam czy dobrze stosujesz przekazaną wiedzę i dopasowuje swój przekaz bezpośrednio do Ciebie i Twojej sytuacji.

Dlaczego nie masz na co czekać?

Bo czas jest najcenniejszą rzeczą jaką masz. Każde odwlekanie działa na Twoją niekorzyść. Im bardziej odwlekasz, tym bardziej się boisz i frustrujesz swoją sytuacją. Jeśli dzisiaj nie podejmiesz żadnych kroków. To nic się nie zmieni. Za rok będzie to samo. Za pięć lat będzie to samo. Za 10 lat będzie to samo. I tak dalej, aż do śmierci.
Dlatego przestań wierzyć w przełomowe wydarzenia! Zaplanuj swój rozwój razem ze mną, a gwarantuje Ci, że będziesz żył jak wolny i szczęśliwy człowiek! Zasługujesz na to!

Niewiedza zawsze kosztuje więcej niż wiedza!

Jeśli wiedziałbyś co masz robić, aby osiągnąć Wolność Finansową, to już dawno zacząłbyś to robić i nie czytałbyś teraz tego tekstu

Bo nikt nie nauczy Cie szybszej drogi do Wolności Finansowej. Wszyscy ludzie, którzy dorobili się szybko i uczciwie, korzystali z tej wiedzy którą ja Ci przekażę.
Czasami możesz mieć wrażenie, że ktoś Cie nauczy czegoś lepszego, przyjemniejszego i łatwiejszego. Zaproponuje Ci np.: dołączenie do MLM-u, szkolenia z giełdy Forex, niesamowitą książkę o tym jak oszczędzać pieniądze, inwestycję w jakąś kryptowalutę albo event z jakimś guru z Ameryki, który raz na 5 lat odwiedza Polskę..
To wszystko mimo, że wydaje się być atrakcyjne NIE ZADZIAŁA!

Opinie o mnie:

Poznaliśmy się 5 miesięcy temu gdy Rafał zainteresował mnie swoim postem w Internecie na temat wolności finansowej. Z początku sądziłem, że pewnie niczego nowego od niego się nie dowiem, a jednak się myliłem. Posiada on znaczącą wiedzę w dziedzinie marketingu, biznesu, ekonomi. Odkąd razem współpracujemy nauczyłem się wielu nowych rzeczy, jak inne postrzeganie bogactwa, biznesu, właściwego marketingu i sprzedaży oraz cierpliwości w robieniu dużych projektów. Myślę, że taki nauczyciel to skarb, w dzisiejszych czasach, gdzie ludzi są zabiegani i to co robią po prostu nie daje efektów.
Błażej Banachowicz
Kursant
Rafał jest świetnym partnerem we współpracy. Ze świecą szukać takich ludzi! Cieszę się, że jest to człowiek z zasadami, godny zaufania, słowny i bardzo ambitny, ponieważ znamy się już ponad rok i zawsze, gdy potrzebuję pomocy czy informacji jest obok i służy wsparciem. Rafał wie doskonale to, co jest praktyczne, potrzebne i umie to, co jest niezbędne, żeby pomóc podopiecznym w realizacji ich marzeń i celów. Jest skutecznym specjalistą w rozwoju mentalno-biznesowym. Cenię również u niego ogromne zaangażowanie, oddanie temu co robi dla innych i profesjonalizm. Jest człowiekiem o dobrym sercu i empatycznym ale też stanowczym i zdyscyplinowanym, dzięki czemu współpraca z Rafałem jest skuteczna. Prostym językiem i prostymi przykładami tłumaczy często trudne rzeczy. Z całego serca polecam współpracę z Rafałem!
Aneta Witkowska
Przedsiębiorca
Od pewnego czasu współpracuję z Rafałem. Jestem bardzo zadowolony, głównie dlatego że dzięki temu nie będę musiał NIGDY pracować na etacie. Rafał pomógł mi zrozumieć że jedyna słuszna droga w życiu to własny biznes postawiony w oparciu o konkretne zasady. Powiem wprost - wiedza której uczy Rafał to nie jest jakieś kolejne szkolenie na które wydasz kupę pieniędzy i przez tydzień będziesz bardziej zmotywowany, a później znowu "szara rzeczywistość". Rafał oprócz wiedzy ma cały plan prowadzący do tego, że nie będziesz musiał dłużej pracować na etacie, działać w MLM namawiając ludzi na kupowanie produktów, które nie są im potrzebne, nie będziesz musiał codziennie zderzać się z problemami, które z pewnością masz, jeśli prowadzisz własny "tradycyjny biznes". Jest to człowiek poukładany w każdym calu, profesjonalista. Podchodzi do każdego indywidualnie dzięki czemu są efekty!
Szymom Kopias
Kursant
Wszystko działa w 100 procentach. Od siebie mogę dodać, że Rafał jest bardzo kompetetna osobą, która dzięki swojej nauce odmieniła moje życie oraz sposób spostrzegania świata o 180 stopni. Dzięki Rafałowi wiem jaką drogą trzeba podążać, aby stać się osobą wolną finansowo.
Sebastian Bolik
Kursant

Formularz zgłoszeniowy:

Odpowiedz proszę szczerze na tych kilka poniższych pytań. Odpowiedz proszę szczerze na tych kilka poniższych pytań. Jeśli Twoje zgłoszenie będzie w porządku umówimy się na ok. 30 minut rozmowy!

1. Co dla Ciebie oznacza bycie ambitnym i pokornym wobec wiedzy? Czy Ty takim człowiekiem jesteś? 

2. Co sobie uświadomiłeś/aś z moich materiałów? Jakie DOKŁADNIE wnioski wyciągnąłeś/aś?

3. Na czym polega wzór do Wolności Finansowej – jakie elementy się na to składają? Od czego zaczyna się ta “podróż”?

4. Co chcesz zmienić w swoim życiu? Co Ci się w nim DOKŁADNIE nie podoba?

5. Czego DOKŁADNIE chcesz od swojego życia?

6. Co dotychczas robiłeś/aś w tym kierunku? Dlaczego do tej pory nie udało Ci się tego zrealizować? 

7. Jak wyobrażasz sobie naszą współpracę? 

8. Czym się aktualnie zajmujesz?

UWAGA! Czasami moje odpowiedzi trafiają do folderu SPAM. Dlatego proszę napisz też do mnie na messengerze (link do mojego profilu: https://m.me/ravalwrzosek ), że wysłałeś ZGŁOSZENIE albo sprawdzaj również folder SPAM.

[contact-form-7 id=”4124″ title=”ZGŁOSZENIE – WSPÓŁPRACA”]