W czym Ci pomogę?

Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłeś/aś!

Wiem, że chcesz zacząć zarabiać satysfakcjonujące, duże pieniądze. Całkowicie przez Internet!

Chcesz zacząć żyć w 100% na własnych zasadach, by móc cieszyć się swoim życiem, tak samo jak ja.

Od razu mówię, że nie zajmuje się niczym co jest Ci znane z tego całego InternetuTo nie są odpowiednie drogi! Są one zbyt powolne i zdecydowana większość osób nie zarabia na tym godnych pieniędzy!

Jeśli jesteś osobą która chce uczyć się nowych rzeczy i poważnie podchodzisz do całego tematu. Chcesz zarabiać fajne pieniądze i mieć swój internetowy biznes, z prawdziwego zdarzenia. To właśnie dla takich osób mam specjalną propozycję. 

Obiecuje Ci bardzo szybkie efekty oraz indywidualną współpracę! Tak byś już nie musiał/a szukać niczego innego i nareszcie przestał/a martwić się brakiem czasu, który musisz w ogromnych ilościach przeznaczać na ciągłe zarabianie pieniędzy.

Zapoznaj się z moimi poniższymi materiałami, a dokładnie dowiesz się jak jestem w stanie Ci pomóc! 

Jeśli chcesz bym KROK PO KROKU nauczył Cie tego o czym mówiłem w powyższym nagraniu i artykule. Bo chcesz być człowiekiem wolnym i niezależnym, który ma swój biznes, to wypełnij proszę poniższy formularz! 

Formularz zgłoszeniowy:

Odpowiedz proszę szczerze na tych kilka poniższych pytań. Dzięki odpowiedziom będę mógł lepiej poznać Ciebie i Twoją sytuację, ocenić czy Twoje podejście jest odpowiednie i czy będę w stanie CI pomóc.  Jeśli wszystko będzie w porządku umówimy się na ok. 45 minut rozmowy!

1. Jakie są Twoje oczekiwania co do współpracy ze mną – co chcesz dzięki niej osiągnąć?

2. Co sobie uświadomiłeś/aś z moich materiałów?

3. Co dla Ciebie oznacza Prawdziwa Uczciwa Przedsiębiorczość? Czy ta koncepcja jako droga do Wolności jest dla Ciebie czymś atrakcyjnym? 

4. Czy jesteś gotowy/a by się tego nauczyć? Czy już wiesz jaką wiedzę i jakie umiejętności będziesz musiał/musiała zdobyć – proszę wypisz je? (mówiłem o nich w materiałach)

5. Dlaczego chcesz żebym to właśnie ja Ci w tym pomógł? 

6. Czy uważasz, że Twoje podejście jest odpowiednie? (jakie podejście jest odpowiednie mówiłem w materiałach)

7. Czego chcesz od swojego życia? Jak chcesz się czuć?

8. Co chcesz zmienić w swoim życiu? Czego masz już dość?

9. Jak wygląda Twoja obecna sytuacja? Czym się aktualnie zajmujesz? 

10. Co robiłeś/aś dotychczas jeśli chodzi o dążenia do Wolności Finansowej? 

UWAGA! Czasami moje odpowiedzi trafiają do folderu SPAM. Dlatego proszę napisz też do mnie na messengerze (link do mojego profilu: https://m.me/ravalwrzosek ), że wysłałeś ZGŁOSZENIE albo sprawdzaj również folder SPAM.

Czego Cie nauczę? - KROK PO KROKU

Zrozumiesz jakie decyzje doprowadziły Cie do miejsca w którym jesteś

Zrozumiesz jak działa systemowa edukacja - to ona jest przyczyną nieszczęśliwego życia. Wyciągniemy wnioski z Twoich wcześniejszych działań, byś nie popełniał ponownie tych samych błędów.

Oduczysz się tego co przeszkadza Ci w skutecznym rozwoju

Twoje ograniczające przekonania już nigdy więcej nie powstrzymają Cię przed realizacją Twoich marzeń

Zbudujesz niezachwianą wiarę w siebie

Już nigdy więcej lęk przed tym, że ktoś Cie oceni nie przeszkodzi Ci w działaniu i zarabianiu dużych pieniędzy, w godny sposób

Koniec życia w strachu!

Będę na każdym kroku przy Tobie i nauczę Cię różnych metod panowania nad strachem. Przestaniesz czuć wewnętrzną blokadę i w końcu będziesz systematycznie wykonywał to co niezbędne by osiągnąć wolność finansową

Zdobędziesz odpowiednie przekonania

Dokonywanie wyborów prowadzących do życia pełnego wolności i autentyczności będzie dla Ciebie czymś naturalnym

Wyrobisz w sobie odpowiednie nawyki i charaKter

Wykorzystasz do tego aktualną technologię oraz skuteczną komunikację. Gdy nauczysz się tych umiejętności - NIGDY już nie będziesz bał się o to, czy Twój biznes wypali! Będziesz w 100% świadomy, co musisz robić. Każdego dnia widzisz namacalne efekty swojej pracy - coraz więcej czasu i pieniędzy! ​

Nabędziesz odpowiednią wiedzę

Z zakresu psychologii, ekonomii, logiki oraz matematyki - bez zbędnej teorii! Tylko wiedza praktyczna, którą od razu zastosujesz i da Ci ona satysfakcjonujące rezultaty.

Zdobędziesz przedsiębiorcze umiejętności

Wszystkie te które są niezbędne do tego byś potrafił w praktyce prowadzić i odpowiednio rozwijać swój biznes

Znajdziemy pomysł na Twój biznes

Dzięki niemu zarobisz uczciwie duże pieniądze, w krótkim czasie oraz będzie on spójny z Twoimi wewnętrznymi wartościami, co sprawi że będziesz widział sens w tym co robisz. Klienci będą Ci dziękowali, że mogli od Ciebie kupić, ponieważ wniosłeś prawdziwą wartość do ich życia

Zautomatyzujemy Twój biznes

Nauczysz się jak w prosty sposób wykorzystać obecną technologię do automatyzacji działań marketingowych, dzięki czemu będziesz oszczędzał mnóstwo czasu i nie będziesz musiał biegać za ludźmi - klienci sami będą do Ciebie przychodzili!

Nauczysz się wszystkich niezbędnych umiejętności technicznych

Dzięki nim będziesz potrafił rozwijać biznes za pomocą Internetu, bez wychodzenia z domu!

Opracujemy strategię marketingową dopasowaną w 100% dla Twojego biznesu

Tak byś wiedział co każdego dnia robić aby Twój biznes zarabiał dla Ciebie pieniądze oraz dostarczał Ci coraz więcej czasu

Dowiesz się jak optymalizować podatki

Czyli jak prowadzić działalność gospodarczą po możliwie najniższych kosztach - bez niepotrzebnych strat. Oczywiście robiąc to w 100% legalnie!

Dla jakich osób jest moje szkolenie?

Jesteś ambitny i nie interesuje Cię życie jak systemowy przeciętniak. Jesteś gotowy na proces i rozumiesz, że potrzebna będzie inwestycja czasu i pieniędzy

Chcesz zmienić swoją sytuację! Czujesz, że to co robisz obecnie nie ma sensu i męczysz się z tym. Masz dość życia nadzieją i udawania, że wszystko jest w porządku

Chcesz zarabiać pieniądze zdalnie, zgodnie ze swoimi wartościami. Chcesz czuć wewnętrzne spełnienie, bo wiesz że to co robisz wnosi prawdziwą wartość do życia innych ludzi

Próbowałeś już różnych rzeczy, jednak za każdym razem okazywało się, że to nie spełnia Twoich oczekiwań

Cenisz sobie wolność i niezależność. Marzysz o własnym biznesie. Jesteś gotowy na zdobycie kompleksowej wiedzy, która do tego prowadzi. Idea prawdziwej przedsiębiorczości jest dla Ciebie czymś atrakcyjnym!

Chcesz mieć u swojego boku osobę, która jest niezależnym przedsiębiorcą, wszystkiego Cie nauczy i będzie z Tobą na każdym kroku - nie będziesz już sam!

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Indywidualne podejście - stały kontakt!

Nie zostaniesz potraktowany jak jeden z wielu! Dopasuję proces nauki w 100% do Ciebie i Twojej sytuacji. Tak byś wszystko dokładnie zrozumiał, potrafił zastosować w praktyce i nauka była dla Ciebie jak najbardziej komfortowa.

Cały czas jesteśmy w kontakcie, na bieżąco koryguje błędy i monitoruje Twoje postępy. W każdym momencie możesz mnie o wszystko zapytać, nie musisz się martwić, że czegoś nie zrozumiałeś.

Najskuteczniejsze metody nauki

Przekażę Ci wiedzę takimi metodami aby nauka było szybka i skuteczna, w 100% zgodna z naturalnymi mechanizmami uczenia się.

Pełny plan działania

Nikt inny nie nauczy Cię INDYWIDUALNIE wszystkiego co niezbędne byś mógł prowadzić swój dobrze prosperujący biznes. Wszystko czego potrzebujesz zebrałem w jednym miejscu! Nic więcej nie będzie Ci już potrzebne!

Wiedza została przeze mnie wyselekcjonowana w taki sposób, byś nie musiał tracić czasu na uczenie się niepotrzebnych rzeczy.

Możesz być całkowitym laikiem. Nauczę Cię wszystkiego od totalnych podstaw, aż do samego końca.

Jestem szczery, sprawdziłem mnóstwo dróg!

Nie mówię tego co chcesz usłyszeć, tylko przedstawiam Ci prawdę czyli to co musisz zrobić żeby faktycznie zacząć zarabiać duże pieniądze – nawet jeśli te informacje są dla Ciebie niewygodne!

Od 2017 roku w pełni utrzymuje się z Internetu. Znam doskonale całą branże zarabiania online. Sprawdziłem, od środka, niemal wszystko. Potrafię rozpoznać drogi które nie opierają się na prawdzie – są stratą czasu! Wiem jak działają internetowi naciągacze.

Wiedza oparta na prawdzie i moim doświadczeniu

Źródłem mojej wiedzy nie są niczym niepoparte powtarzane frazesy, tylko wiedza oparta na niepodważalnych prawach i dziedzinach nauki, tj.: matematyka, ekonomia, psychologia czy logika. Niemal wszyscy którzy dorabiają się szybko, w uczciwy sposób, korzystają właśnie z tej wiedzy.

Wszystko czego uczę sam wykorzystuje w swoim życiu, dlatego wiem że to działa i daje odpowiednie rezultaty. Jeśli coś przetestowałem i nie działa, to tego nie uczę.

Dostęp do bazy nagrań

Otrzymujesz ode mnie dożywotni dostęp do kilkudziesięciu godzin moich prywatnych nagrań (baza ta jest ciągle aktualizowana). W każdym momencie będziesz mógł wrócić do danego tematu i szybko go sobie przypomnieć.

Dlaczego nie masz na co czekać?

Bo czas jest najcenniejszą rzeczą jaką masz. Każde odwlekanie działa na Twoją niekorzyść. Im bardziej odwlekasz, tym bardziej się boisz i frustrujesz swoją sytuacją. Jeśli dzisiaj nie podejmiesz żadnych kroków. To nic się nie zmieni. Za rok będzie to samo. Za pięć lat będzie to samo. Za 10 lat będzie to samo. I tak dalej, aż do śmierci.
Dlatego przestań wierzyć w przełomowe wydarzenia! Zaplanuj swój rozwój razem ze mną, a gwarantuje Ci, że będziesz żył jak wolny i szczęśliwy człowiek! Zasługujesz na to!

Niewiedza zawsze kosztuje więcej niż wiedza!

Jeśli wiedziałbyś co masz robić, aby osiągnąć Wolność Finansową, to już dawno zacząłbyś to robić i nie czytałbyś teraz tego tekstu

Bo nikt nie nauczy Cie szybszej drogi do Wolności Finansowej. Wszyscy ludzie, którzy dorobili się szybko i uczciwie, korzystali z tej wiedzy którą ja Ci przekażę.
Czasami możesz mieć wrażenie, że ktoś Cie nauczy czegoś lepszego, przyjemniejszego i łatwiejszego. Zaproponuje Ci np.: dołączenie do MLM-u, szkolenia z giełdy Forex, niesamowitą książkę o tym jak oszczędzać pieniądze, inwestycję w jakąś kryptowalutę albo event z jakimś guru z Ameryki, który raz na 5 lat odwiedza Polskę..
To wszystko mimo, że wydaje się być atrakcyjne NIE ZADZIAŁA!

Opinie o mnie:

Poznaliśmy się 5 miesięcy temu gdy Rafał zainteresował mnie swoim postem w Internecie na temat wolności finansowej. Z początku sądziłem, że pewnie niczego nowego od niego się nie dowiem, a jednak się myliłem. Posiada on znaczącą wiedzę w dziedzinie marketingu, biznesu, ekonomi. Odkąd razem współpracujemy nauczyłem się wielu nowych rzeczy, jak inne postrzeganie bogactwa, biznesu, właściwego marketingu i sprzedaży oraz cierpliwości w robieniu dużych projektów. Myślę, że taki nauczyciel to skarb, w dzisiejszych czasach, gdzie ludzi są zabiegani i to co robią po prostu nie daje efektów.
Błażej Banachowicz
Kursant
Rafał jest świetnym partnerem we współpracy. Ze świecą szukać takich ludzi! Cieszę się, że jest to człowiek z zasadami, godny zaufania, słowny i bardzo ambitny, ponieważ znamy się już ponad rok i zawsze, gdy potrzebuję pomocy czy informacji jest obok i służy wsparciem. Rafał wie doskonale to, co jest praktyczne, potrzebne i umie to, co jest niezbędne, żeby pomóc podopiecznym w realizacji ich marzeń i celów. Jest skutecznym specjalistą w rozwoju mentalno-biznesowym. Cenię również u niego ogromne zaangażowanie, oddanie temu co robi dla innych i profesjonalizm. Jest człowiekiem o dobrym sercu i empatycznym ale też stanowczym i zdyscyplinowanym, dzięki czemu współpraca z Rafałem jest skuteczna. Prostym językiem i prostymi przykładami tłumaczy często trudne rzeczy. Z całego serca polecam współpracę z Rafałem!
Aneta Witkowska
Przedsiębiorca
Od pewnego czasu współpracuję z Rafałem. Jestem bardzo zadowolony, głównie dlatego że dzięki temu nie będę musiał NIGDY pracować na etacie. Rafał pomógł mi zrozumieć że jedyna słuszna droga w życiu to własny biznes postawiony w oparciu o konkretne zasady. Powiem wprost - wiedza której uczy Rafał to nie jest jakieś kolejne szkolenie na które wydasz kupę pieniędzy i przez tydzień będziesz bardziej zmotywowany, a później znowu "szara rzeczywistość". Rafał oprócz wiedzy ma cały plan prowadzący do tego, że nie będziesz musiał dłużej pracować na etacie, działać w MLM namawiając ludzi na kupowanie produktów, które nie są im potrzebne, nie będziesz musiał codziennie zderzać się z problemami, które z pewnością masz, jeśli prowadzisz własny "tradycyjny biznes". Jest to człowiek poukładany w każdym calu, profesjonalista. Podchodzi do każdego indywidualnie dzięki czemu są efekty!
Szymom Kopias
Kursant
Wszystko działa w 100 procentach. Od siebie mogę dodać, że Rafał jest bardzo kompetetna osobą, która dzięki swojej nauce odmieniła moje życie oraz sposób spostrzegania świata o 180 stopni. Dzięki Rafałowi wiem jaką drogą trzeba podążać, aby stać się osobą wolną finansowo.
Sebastian Bolik
Kursant

Formularz zgłoszeniowy:

Odpowiedz proszę szczerze na tych kilka poniższych pytań. Dzięki odpowiedziom będę mógł lepiej poznać Ciebie i Twoją sytuację, ocenić czy Twoje podejście jest odpowiednie i czy będę w stanie CI pomóc.  Jeśli wszystko będzie w porządku umówimy się na ok. 45 minut rozmowy!

1. Jakie są Twoje oczekiwania co do współpracy ze mną – co chcesz dzięki niej osiągnąć?

2. Co sobie uświadomiłeś/aś z moich materiałów?

3. Co dla Ciebie oznacza Prawdziwa Uczciwa Przedsiębiorczość? Czy ta koncepcja jako droga do Wolności jest dla Ciebie czymś atrakcyjnym? 

4. Czy jesteś gotowy/a by się tego nauczyć? Czy już wiesz jaką wiedzę i jakie umiejętności będziesz musiał/musiała zdobyć – proszę wypisz je? (mówiłem o nich w materiałach)

5. Dlaczego chcesz żebym to właśnie ja Ci w tym pomógł? 

6. Czy uważasz, że Twoje podejście jest odpowiednie? (jakie podejście jest odpowiednie mówiłem w materiałach)

7. Czego chcesz od swojego życia? Jak chcesz się czuć?

8. Co chcesz zmienić w swoim życiu? Czego masz już dość?

9. Jak wygląda Twoja obecna sytuacja? Czym się aktualnie zajmujesz? 

10. Co robiłeś/aś dotychczas jeśli chodzi o dążenia do Wolności Finansowej? 

UWAGA! Czasami moje odpowiedzi trafiają do folderu SPAM. Dlatego proszę napisz też do mnie na messengerze (link do mojego profilu: https://m.me/ravalwrzosek ), że wysłałeś ZGŁOSZENIE albo sprawdzaj również folder SPAM.

Close Menu