Na czym polega indywidualna współpraca ze mną?

Jesteś osobą, która chce zmienić swoją sytuacje? 

Masz dość codziennej walki i poczucia, tego że życie nie wygląda tak jakbyś chciał/a? 

Chcesz mieć swój biznes. Taki który pozwala Ci zarabiać godne pieniądze, daje spokój, wolny czas i dumę z tego co robisz?

Chcesz zacząć żyć w 100% na własnych zasadach, by móc cieszyć się życiem?

Od razu mówię, że nie zajmuje się niczym co jest Ci znane z tego całego InternetuTo nie są odpowiednie drogi! Są one zbyt powolne i zdecydowana większość osób nie zarabia na tym godnych pieniędzy!

Zapoznaj się z moimi poniższymi materiałami, a dokładnie dowiesz się jak jestem w stanie Ci pomóc! 

Aktualnie długość szkolenia jest dopasowywana według indywidualnych potrzeb – SĄ RÓŻNE WARIANTY

Jeśli chcesz bym KROK PO KROKU nauczył Cie tego o czym mówiłem w powyższym nagraniu, to wypełnij proszę poniższy formularz.

Nauka może też dotyczyć jednego, danego zagadnienia – wtedy też wypełnij formularz i napisz nad czymś chciałbyś pracować.

Formularz zgłoszeniowy:

Odpowiedz proszę szczerze na tych kilka poniższych pytań. Dzięki odpowiedziom będę mógł lepiej poznać Ciebie i Twoją sytuację, ocenić czy Twoje podejście jest odpowiednie i czy będę w stanie CI pomóc.  Jeśli wszystko będzie w porządku umówimy się na ok. 45 minut rozmowy!

1. Jakie są Twoje oczekiwania co do współpracy ze mną – co chcesz dzięki niej osiągnąć?

2. Co sobie uświadomiłeś/aś z moich materiałów? 

3. Co dla Ciebie oznacza Prawdziwa Uczciwa Przedsiębiorczość? Czy ta koncepcja jako droga do Wolności jest dla Ciebie czymś atrakcyjnym? 

4. Co jesteś w stanie dać od siebie by się tego nauczyć? Dlaczego miałbym akurat Tobie pomóc?

5. Dlaczego chcesz żebym to właśnie ja Ci w tym pomógł? 

6. Czego chcesz od swojego życia? Jak chcesz się czuć?

7. Co chcesz zmienić w swoim życiu? Czego masz już dość?

8. Jak wygląda Twoja obecna sytuacja? Czym się aktualnie zajmujesz? 

9. Co robiłeś/aś dotychczas jeśli chodzi o dążenia do Wolności Finansowej? 

UWAGA! Czasami moje odpowiedzi trafiają do folderu SPAM. Dlatego proszę napisz też do mnie na messengerze (link do mojego profilu: https://www.facebook.com/ravalwrzosek ), że wysłałeś/aś ZGŁOSZENIE albo sprawdzaj również folder SPAM.

  Opinie o mnie:

  Poznaliśmy się 5 miesięcy temu gdy Rafał zainteresował mnie swoim postem w Internecie na temat wolności finansowej. Z początku sądziłem, że pewnie niczego nowego od niego się nie dowiem, a jednak się myliłem. Posiada on znaczącą wiedzę w dziedzinie marketingu, biznesu, ekonomi. Odkąd razem współpracujemy nauczyłem się wielu nowych rzeczy, jak inne postrzeganie bogactwa, biznesu, właściwego marketingu i sprzedaży oraz cierpliwości w robieniu dużych projektów. Myślę, że taki nauczyciel to skarb, w dzisiejszych czasach, gdzie ludzi są zabiegani i to co robią po prostu nie daje efektów.
  Błażej Banachowicz
  Kursant
  Rafał jest świetnym partnerem we współpracy. Ze świecą szukać takich ludzi! Cieszę się, że jest to człowiek z zasadami, godny zaufania, słowny i bardzo ambitny, ponieważ znamy się już ponad rok i zawsze, gdy potrzebuję pomocy czy informacji jest obok i służy wsparciem. Rafał wie doskonale to, co jest praktyczne, potrzebne i umie to, co jest niezbędne, żeby pomóc podopiecznym w realizacji ich marzeń i celów. Jest skutecznym specjalistą w rozwoju mentalno-biznesowym. Cenię również u niego ogromne zaangażowanie, oddanie temu co robi dla innych i profesjonalizm. Jest człowiekiem o dobrym sercu i empatycznym ale też stanowczym i zdyscyplinowanym, dzięki czemu współpraca z Rafałem jest skuteczna. Prostym językiem i prostymi przykładami tłumaczy często trudne rzeczy. Z całego serca polecam współpracę z Rafałem!
  Aneta Witkowska
  Przedsiębiorca
  Od pewnego czasu współpracuję z Rafałem. Jestem bardzo zadowolony, głównie dlatego że dzięki temu nie będę musiał NIGDY pracować na etacie. Rafał pomógł mi zrozumieć że jedyna słuszna droga w życiu to własny biznes postawiony w oparciu o konkretne zasady. Powiem wprost - wiedza której uczy Rafał to nie jest jakieś kolejne szkolenie na które wydasz kupę pieniędzy i przez tydzień będziesz bardziej zmotywowany, a później znowu "szara rzeczywistość". Rafał oprócz wiedzy ma cały plan prowadzący do tego, że nie będziesz musiał dłużej pracować na etacie, działać w MLM namawiając ludzi na kupowanie produktów, które nie są im potrzebne, nie będziesz musiał codziennie zderzać się z problemami, które z pewnością masz, jeśli prowadzisz własny "tradycyjny biznes". Jest to człowiek poukładany w każdym calu, profesjonalista. Podchodzi do każdego indywidualnie dzięki czemu są efekty!
  Szymom Kopias
  Kursant
  Wszystko działa w 100 procentach. Od siebie mogę dodać, że Rafał jest bardzo kompetetna osobą, która dzięki swojej nauce odmieniła moje życie oraz sposób spostrzegania świata o 180 stopni. Dzięki Rafałowi wiem jaką drogą trzeba podążać, aby stać się osobą wolną finansowo.
  Sebastian Bolik
  Kursant