Potrzebujesz indywidualnej pomocy w znalezieniu pomysły na biznes i skutecznym rozwinięciu go?

Chcesz stworzyć swój internetowy biznes, ale brakuje Ci pomysłu?

Chcesz by zarabiał on godne pieniądze, dał Ci spokój, wolny czas i dumę z tego co robisz?

Masz dość tego, że ciągle nie wiesz od czego zacząć. Mimo ciągłego czytania i przerabiania dziesiątek szkoleń i kursów?

Chcesz w końcu przełożyć wiedzę w praktykę? Przestać myśleć o sukcesie, tylko w końcu to zrealizować?

Prawdopodobnie potrzebujesz kogoś kto z Tobą “siądzie” i KROK PO KROKU Ci we wszystkim pomoże. 

W praktyce, nie tylko suchej teorii!

Jestem w stanie zaoferować Ci moje indywidualne wsparcie.

Nie zajmuje się niczym co jest Ci znane z Internetu. Moje podejście jest całkowicie innowatorskie i w 100% indywidualne, dopasowane do Ciebie.

By skorzystać z mojej propozycji wykonaj poniższe kroki

KROK 1. Obejrzyj poniższe nagrania [może być na przyspieszeniu]

Aktualnie długość szkolenia jest dopasowywana według indywidualnych potrzeb – SĄ RÓŻNE WARIANTY

Podsumowując - co zyskasz dzięki indywidualnej współpracy ze mną:

KROK 2. Jeśli jesteś gotowy do nauki i zmiany swojej sytuacji. Chcesz bym Ci pomógł. Wypełnij poniższy FORUMARZ

Formularz zgłoszeniowy:

  1. Co chcesz osiągnąć dzięki współpracy ze mną?
  2. Co sobie uświadomiłeś/aś z moich materiałów?
  3. Czy jesteś ambitny/a i jesteś gotów/a by na poważnie podejść do zbudowania swojego biznesu?
  4. Dlaczego miałbym pomóc akurat Tobie?
  5. Dlaczego chcesz żebym to ja Ci w tym pomógł?
  6. Co chcesz zmienić w swoim życiu? Czego masz już dość?
  7. Jak wygląda Twoja obecna sytuacja? Czym się zajmujesz?
  8. Czy dotychczas robiłeś/aś coś w kierunku własnego biznesu lub zarabianie przez Internet?
  9. Jakie dni i pory odpowiadają Ci w najbliższym czasie (do ustalenia terminu rozmowy)

  KROK 3. Dodaj mnie do znajomych na Facebooku (TO MÓJ PRYWATNY PROFIL). Napisz, że wysłałeś/aś zgłodzenie. Tam ustalimy termin naszej wstępne rozmowy (czasami moje odpowiedzi na maila trafiają do skrzynki SPAM). 

  Opinie o mnie i moich materiałach:

  Poznaliśmy się 5 miesięcy temu gdy Rafał zainteresował mnie swoim postem w Internecie na temat wolności finansowej. Z początku sądziłem, że pewnie niczego nowego od niego się nie dowiem, a jednak się myliłem. Posiada on znaczącą wiedzę w dziedzinie marketingu, biznesu, ekonomi. Odkąd razem współpracujemy nauczyłem się wielu nowych rzeczy, jak inne postrzeganie bogactwa, biznesu, właściwego marketingu i sprzedaży oraz cierpliwości w robieniu dużych projektów. Myślę, że taki nauczyciel to skarb, w dzisiejszych czasach, gdzie ludzi są zabiegani i to co robią po prostu nie daje efektów.
  Błażej Banachowicz
  Kursant
  Rafał jest świetnym partnerem we współpracy. Ze świecą szukać takich ludzi! Cieszę się, że jest to człowiek z zasadami, godny zaufania, słowny i bardzo ambitny, ponieważ znamy się już ponad rok i zawsze, gdy potrzebuję pomocy czy informacji jest obok i służy wsparciem. Rafał wie doskonale to, co jest praktyczne, potrzebne i umie to, co jest niezbędne, żeby pomóc podopiecznym w realizacji ich marzeń i celów. Jest skutecznym specjalistą w rozwoju mentalno-biznesowym. Cenię również u niego ogromne zaangażowanie, oddanie temu co robi dla innych i profesjonalizm. Jest człowiekiem o dobrym sercu i empatycznym ale też stanowczym i zdyscyplinowanym, dzięki czemu współpraca z Rafałem jest skuteczna. Prostym językiem i prostymi przykładami tłumaczy często trudne rzeczy. Z całego serca polecam współpracę z Rafałem!
  Aneta Witkowska
  Przedsiębiorca
  Od pewnego czasu współpracuję z Rafałem. Jestem bardzo zadowolony, głównie dlatego że dzięki temu nie będę musiał NIGDY pracować na etacie. Rafał pomógł mi zrozumieć że jedyna słuszna droga w życiu to własny biznes postawiony w oparciu o konkretne zasady. Powiem wprost - wiedza której uczy Rafał to nie jest jakieś kolejne szkolenie na które wydasz kupę pieniędzy i przez tydzień będziesz bardziej zmotywowany, a później znowu "szara rzeczywistość". Rafał oprócz wiedzy ma cały plan prowadzący do tego, że nie będziesz musiał dłużej pracować na etacie, działać w MLM namawiając ludzi na kupowanie produktów, które nie są im potrzebne, nie będziesz musiał codziennie zderzać się z problemami, które z pewnością masz, jeśli prowadzisz własny "tradycyjny biznes". Jest to człowiek poukładany w każdym calu, profesjonalista. Podchodzi do każdego indywidualnie dzięki czemu są efekty!
  Szymom Kopias
  Kursant
  Wszystko działa w 100 procentach. Od siebie mogę dodać, że Rafał jest bardzo kompetetna osobą, która dzięki swojej nauce odmieniła moje życie oraz sposób spostrzegania świata o 180 stopni. Dzięki Rafałowi wiem jaką drogą trzeba podążać, aby stać się osobą wolną finansowo.
  Sebastian Bolik
  Kursant

  Kim jestem

  Moją misją jest propagowanie prawdziwej, uczciwej przedsiębiorczości. Jest to najlepsza droga do zarabiania pieniędzy i wolności finansowej. Uważam, że każdy człowiek zasługuje na godne życie! Na co dzień pomagam początkującym przedsiębiorcom tworzyć i rozwijać wartościowe biznesy, wykorzystując do tego obecną technologię

  Od kliku lat zajmuje się zarabianiem przez Internet. Od 2017r. całkowicie się z niego utrzymuje. W tym czasie robiłem wiele rzeczy. Uczestniczyłem w różnych przedsięwzięciach. Rozwijałem różne projekty. Poznałem mnóstwo ludzi. Popełniłem też wiele błędów. Dziś dzielę się zdobytym doświadczeniem, tak by początkujące osoby jak najszybciej mogły zbudować swoje wartościowe biznesy, oparte o solidne fundamenty.