POZNAJ NAJSZYBSZĄ DROGĘ BY ZAROBIĆ DUŻE PIENIĄDZE CZYLI KIM JESTEM ORAZ
W CZYM JESTEM W STANIE CI POMÓC?

Nazywam się Rafał Wrzosek i od 2015r. interesuję się zarabianiem z wykorzystaniem Internetu. Od 2017r. głównym moim źródłem dochodu jest właśnie działanie w Internecie.

Już na początku muszę Ci powiedzieć, że nie zajmuje się niczym co jest ogólnodostępnedla wszystkich. Czyli jakieś MLM-y, programy partnerskie, ankiety, bycie freelancerem, coaching, giełdy (kryptowalut, Forex). Czy co gorsze, promowaniem tzw. projektów inwestycyjnych, które po czasie okazują się piramidami finansowymi.

Dlaczego się tym wszystkim nie zajmuję?
Bo niestety, ale zdecydowana większość ludzi nie zarabia na tym godnych pieniędzy! Jest to tylko tracenie swojego cennego czasu na nieskuteczne, nieuczciwe, czy mało efektywne, formy zarobku!

W takim razie, czym się zajmuję?
Zajmuje się uczeniem tego co dokładnie, krok po kroku, musisz robić by osiągnąć prawdziwą Wolność Finansową. Robiąc to najszybciej jak to tylko możliwe. Uczę całego niezbędnego procesu!

Wiem, że już dzisiaj słowo „Wolność Finansowa” nie robi na nikim wrażenia, bo jest często nadużywane. Dużo ludzi
to obiecuje, a potem zostają tylko niespełnione obietnice..

Dlatego pozwól, że rozwinę ten temat..

CO DOKŁADNIE MOŻESZ ZYSKAĆ DZIĘKI WSPÓŁPRACY ZE MNĄ?

 • Dowiesz się co musisz, krok po krok, robić, abyś jak najszybciej osiągnął prawdziwą Wolność Finansową. Zdobędziesz wszelką niezbędną wiedzę i cały konkretny plan, by móc to zrealizować. Dzięki czemu przestaniesz tracić czas na wszelkie nieskuteczne drogi, na robienie czegoś i liczenie na to, że może się uda. W końcu w 100% zrozumiesz o co chodzi w „grze o pieniądze” i będziesz świadomy tego co robisz, po co to robisz i dlaczego to robisz. Zaczniesz każdego dnia obserwować namacalne efekty swojej pracy.
 • Każdy człowiek inaczej postrzega świat, ma inne przekonania, bagaż doświadczeń, czy codzienne nawyki. Dlatego podchodzę do Ciebie indywidualnie. Pozwoli mi to dopasować cały proces nauki, bezpośrednio do Twojej sytuacji. Cały czas mamy ze sobą kontakt, poprzez codzienną wideorozmowę. Pozwoli mi to na bieżąco korygować Twoje błędy oraz monitorować postępy. Z żadnym pytaniem nie zostaniesz bez odpowiedzi. W każdym momencie możesz mnie o wszystko zapytać, a ja Ci dane zagadnienie dokładniej wytłumaczę. Zbudujesz swoją niezależność finansową, bez wychodzenia z domu.
 • Twój rozwój będzie przebiegał najszybciej jak to jest tylko możliwe, ponieważ wykorzystuje najszybsze i najbardziej efektywne metody nauki oraz uczę tylko tego co jest Ci niezbędne. Po co masz się uczy niepotrzebnych rzeczy i tracić swój czas?
 • Zrozumiesz jakie Twoje przekonania, wybory oraz zachowania, doprowadziły Cie w miejsce w którym obecnie jesteś. Wyciągniemy wnioski które sprawią, że nigdy więcej już nie popełnisz tych błędów i nigdy więcej już nie będziesz czuł tego wewnętrznego hamulca który każdego dnia utrudnia Ci życie i spowalnia, czy wręcz hamuje, Twój rozwój. Przestaniesz w końcu siebie oszukiwać i zyskasz samoświadomość dzięki której staniesz się świadomym kreatorem własnego życia.
 • Dzięki codziennym praktycznym ćwiczeniom, staniesz się człowiekiem który posiada odpowiednie cechy charakteru,
  do tego by realnie osiągnąć Wolność Finansową. Posiądziesz cechy prawdziwego przedsiębiorcy czyli takiego człowieka który za co się nie bierze, to mu to zawsze wychodzi! Przestaniesz całkowicie bać się tego co powiedzą o Tobie inni. Przestaniesz się chować i kombinować, by tylko unikać różnych życiowych sytuacji. W końcu poczujesz taką wewnętrzną wiarę w siebie i odzyskasz w 100% kontrolę nad wszystkimi dziedzinami swojego życia. Zaczniesz w pełni żyć na własnych warunkach. Przestaniesz chować się za tym wyimaginowanym strachem, który każdego dnia powstrzymuje Cie przed kroczeniem do przodu. Pokonamy wspólnie tego wroga – już w pierwszym tygodniu współpracy ze mną, zaobserwujesz ogromne zmiany na lepsze!
 • Postawię z Tobą Twój własny, internetowy biznes, nad którym będziesz miał pełną kontrolę, który sprawi, że zarobisz duże pieniądze, w krótkim czasie. Wykorzystamy możliwości jakie daje dzisiejsza technologia oraz Internet.
  Ten biznes, każdego dnia, będzie dawał Ci coraz więcej czasu i wspomnianych pieniędzy. To pozwoli Ci żyć życiem o którym zawsze marzyłeś, tylko tłumiłeś te marzenia w sobie. Wreszcie będziesz miał czas i pieniądze no to, by robić to co sprawia Ci największą radość, to co jest Twoją prawdziwą pasją. Zaczniesz spędzać czas ze swoją rodziną czy przyjaciółmi, oczywiście bez nerwowego zerkania na zegarek, czy wewnętrznego martwienia się o pieniądze! W końcu przestaniesz marnować czas na dojazdy do pracy i stanie w kilometrowych korkach. Nie będziesz już musiał pracować na dobrobyt kogoś innego i udawać przy tym, że wszystko jest ok. Przestaniesz też przebywać i użerać się
  z ludźmi, którzy kompletnie nie szanują Ciebie i Twojego czasu.
 • Ponadto biznes który pomogę Ci stworzyć, będzie dawał prawdziwą wartość innym ludziom. Nie będziesz robił rzeczy które przeczą Twoim wewnętrznym wartością. Będziesz prawdziwym przedsiębiorcą, który rozwiązuje realne problemy innych ludzi! Będziesz czuł wewnętrzne spełnienie i satysfakcję z tego co robisz. Będziesz dumny z siebie, że to co robisz ma sens i faktycznie wpływa pozytywnie na życie innych ludzi.
 • Będziesz wiedział co musisz dokładnie robić by skutecznie rozwijać swój biznes, by faktycznie dostarczał on Ci coraz więcej czasu i pieniędzy. Zapomnij o takim marketingu w którym przekonujesz na siłę ludzi i prosisz się o ich uwagę, albo musisz pajacować i udawać kogoś kim nie jesteś. Pamiętaj, Twój biznes będzie pomagał innym.
  Ty pozostaniesz dalej sobą, nauczysz się tylko skutecznej i prostej komunikacji, co pozwoli Ci naturalnie rozwijać Twój projekt i budować swoją markę.
 • Wszystko to czego Cię nauczę jest po to, byś jak najszybciej osiągnął stan prawdziwej Wolności Finansowej, a więc miał dużo czasu i pieniędzy. Po co? Byś mógł ostatecznie osiągnąć rzeczywisty wewnętrzny spokój i odzyskać 100% kontroli nad swoim życiem. Byś przestał martwić się tym, co przyniesie Ci przyszłość i był sfrustrowany tym, iż czujesz, że to co robisz jest bez sensu i nie wiesz kompletnie jak to zmienić. Pora byś przestał uczestniczyć w tej całej gonitwie narzucanej przez system! Najwyższy czas byś każdego dnia mógł wstawać z uśmiechem i ciekawością
  co przyniesie dany dzień.

KOMU JESTEM W STANIE POMÓC?

 • Masz swoje plany, ambicje, marzenia i jesteś gotów poświęcić się by to osiągnąć.
 • Chcesz realnie zmienić swoje życie, bo masz już dosyć swojej obecnej sytuacji.
 • Widzisz, że to co aktualnie robisz nie zaprowadzi Cie w to miejsce, w którym chciałbyś się znaleźć i rozumiesz,
  że musisz podjąć konkretne i odważne kroki, bo inaczej nic się w Twoim życiu nie zmieni.
 • Robisz coś w Internecie, ale tak naprawdę ciągle nie osiągnąłeś tego po co zacząłeś to robić i co gorsze czujesz,
  że to nie jest ta odpowiednia droga i czujesz tylko ciągłą frustrację!
 • Rozumiesz, że abym mógł Cię skutecznie nauczyć, to będziesz musiał poświęcić swój czas na wykonywanie różnych czynności i ćwiczeń.
 • Jesteś osobą z otwartym umysłem, bo na początku będziesz musiał się wielu rzeczy oduczyć. Niestety zauważyłem, że wiele osób udaje tylko otwartych, a tak naprawdę dali sobie zaszczepić jakąś ideologię która jest mniej popularna i teraz to jej się trzymają i nie dopuszczają do siebie żadnych informacji, które by tą ideologię poważały.

Jeśli jesteś taką osobą, to jestem w stanie Ci w 100% pomóc!

Z innymi osobami nie nawiązuje współpracy, bo wtedy musiałbym je okłamać, że dam radę je nauczyć 😉

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ?

 • Jestem człowiekiem konkretnym, słownym, szczerym i wymagającym. Moją rolą nie jest klepanie Cie po plecach, utrzymywanie Twojego życia w iluzji i mówienie, że będzie dobrze. Tylko mówię wprost jaka jest prawda, np. jak widzę, że robisz coś źle i musisz to zmienić, to Ci to od razu mówię. Nawet jeśli to co powiem może być dla Ciebie nieprzyjemne, to po czasie i tak mi podziękujesz, bo zrozumiesz jak cenna była to rada! Tak naprawdę wiele osób mówi Ci tylko to co chcesz usłyszeć, po to byś np. wykupił pakiet startowy do jakiejś firmy MLM
  i dołączył do ich struktury, albo żebyś kupił jakieś szkolenie, które obiecuje Ci, że osiągniesz coś bez własnego wysiłku. Później niestety kurtyna opada i prawda zostaje odkryta. Straciłeś tylko pieniądze i czas na coś co ładnie wyglądało
  i nie rozwiązało Twojego problemu.
 • Sprawdziłem wszystkie możliwe schematy, sposoby i możliwości zarabiania, które daje Internet. Popełniłem również wiele błędów, ale zawsze wyciągałem z nich wnioski. Ty, współpracując ze mną, na szczęście już tych błędów nie będziesz musiał popełniać.
 • Wiem, że to co ogólnodostępne prowadzi donikąd albo jest mało skuteczne. Wiem jak działają oszuści i manipulatorzy. Wiem, co opowiada się ludziom, byleby tylko coś robili i bezmyślnie wierzyli, że ma to sens. Byleby tylko byli wiecznymi klientami. Paplanina marketingowa nie robi na mnie wrażenia. Sam tego nie robię, bo cenię sobie autentyczność. Dlatego u mnie nie zobaczysz błyskotek, tylko szczerą prawdę.
 • Niestety dzisiaj mamy zalew wiedzy i ciężko samodzielnie wyselekcjonować to co faktycznie jest potrzebne, to co naprawdę warto robić. Sam wielokrotnie straciłem czas i pieniądze na uczenie się jakiś bzdetów, bo ktoś mi powiedział, że muszę to wiedzieć. Niestety wiele osób żyje z tego, że uczy rzeczy bezwartościowych. Osobiście brzydzę się takim zachowaniem, a niestety często je obserwuje. Czyli ktoś uczy jednej rzeczy, a dorabia się zupełnie na czymś innym,
  np. facet poleca ludziom dołączanie do marketingu sieciowego, a sam dorabia się na własnym biznesie, który polega na sprzedaży książek, w których właśnie to poleca. Natomiast źródłem mojej wiedzy, którą przekazuję, są przede wszystkim niepodważalne prawa tego świata oraz moje osobiste doświadczenia. To czego uczę, sam stosuje w swoim codziennym życiu, czy w swoim biznesie. Chodzi tu o praktyczną matematykę, psychologię i ekonomię.
  Te dziedziny pomagają zrozumieć obserwowaną rzeczywistość, dlatego musisz je poznać. To na podstawie tego powinieneś opierać swój rozwój, działanie i biznes! Wtedy właśnie idziesz najszybszą i najskuteczniejszą drogą. Szkoły, różni guru czy jakieś ludowe mądrości, to nie są odpowiednie źródła wiedzy, jeśli chodzi o budowanie niezależności finansowej!
 • Nauczę Cie pełnej i najszybszej strategii dochodzenia do Wolności Finansowej, za pomocą Internetu. Tak byś stał się człowiekiem w 100% samodzielnym i wiedział dokładnie co musisz robić. Problem polega na tym, że niestety, ale nikt nie przekazuje tej pełnej wiedzy - od poziomu zero do samego końca. Często można zaobserwować, że ktoś tylko daje złudną obietnicę tego, albo przekazuje skrawek całej, niezbędnej wiedzy, a to zamiast pomóc, tylko szkodzi! Bo jeśli np. ktoś dostaje radę by otworzyć swój biznes. Bo to najlepszy sposób na Wolność Finansową, ale taka osoba nie ma wiedzy jaki dokładnie biznes oraz jak takie przedsięwzięcie później rozwijać. To niestety, ale weźmie kredyt, biznes upadnie, a potem zostaną jej tylko długi, zamiast osiągnięcia niezależności. Osoby z takimi doświadczeniami niestety, ale często do mnie trafiają.
 • Jak już wspomniałem, uczę tylko i wyłącznie indywidualnie dopasowując tok nauczania w 100% do Twojej aktualnej sytuacji. Tylko takie podejście jest odpowiednie! Dlaczego np. czytanie książek czy grupowe szkolenia,
  nie działają? Pomijając fakt, że nie przekazują pełnej wiedzy, to jesteś również wrzucany do jednego „worka” z innymi ludźmi. Wiedza jest przekazywana za szybko, nie możesz zadać pytań i zostajesz ostatecznie bez odpowiedzi. Wracasz do domu motywacja opada i nie robisz nic albo robisz coś, ale nie masz pewności czy wykonujesz wszystko tak jak trzeba. Bo niestety, ale nikt nie koryguje Twoich błędów. Dlatego możesz stracić mnóstwo czasu myśląc, że to co robisz jest słuszne, a wcale tak nie jest. Ponadto często ludzie wybierają sobie ze szkoleń tylko to co wygodne, nie robiąc wszystkiego co niezbędne.
 • Rozumiem, że szanujesz swój czas. Dlatego w procesie nauczania wykorzystuję takie metody które pozwolą Ci najszybciej przyswoić i zrozumieć dany materiał. Co ciekawe, wielu osobom zależy na tym abyś stosował mało efektywne metod nauki. Dzięki czemu mogą robić z Ciebie wiecznego klienta, np. to czego mógłbyś nauczyć się
  w miesiąc, oni potrafią uczyć w kilka czy nawet kilkanaście lat!
 • Wiem, że brak samodyscypliny jest jedną z głównych przyczyn porażek. Dlatego gdy będę miał nad Tobą codzienny nadzór, to zdecydowanie łatwiej i przyjemniej będziesz pokonywał kolejne etapy swojego rozwoju. Będziesz miał świadomość, że nie jesteś z tym wszystkim zostawiony sam. Niestety, cały świat pracuje
  na to byś stał w miejscu i żył jak niewolnik.

DLACZEGO NIE MASZ NA CO CZEKAĆ?

 • Życie niestety, ale szybko mija. Pamiętaj, że każdego dnia zostaje Ci coraz mniej czasu. Każde odwlekanie działa na Twoją niekorzyść. Im bardziej odwlekasz, tym bardziej się boisz, tak to działa. Może, też wierzysz ciągle
  w takie rzeczy, że życie może się zmienić z dnia na dzień? Zastanów się, jak dzisiaj nie podejmiesz żadnych kroków,
  to co się zmieni za miesiąc? Za rok? Za pięć lat? Niestety, ale nic się nie zmieni. Jestem od mówienia prawdy, pamiętasz? Dlatego przestań wierzyć w przełomowe wydarzenia, które nigdy nie nastąpią. Zaplanuj, razem ze mną,
  cały swój proces i zrealizuj to!
 • Niewiedza zawsze będzie kosztowała Cie więcej niż wiedza!
 • Jeśli wiedziałbyś co masz robić, aby osiągnąć Wolność Finansową, to już dawno zacząłbyś to robić i nie czytałbyś teraz tego tekstu.
 • Bo nikt nie nauczy Cie szybszej drogi do Wolności Finansowej. Wszyscy ludzie, którzy dorobili się szybko, świadomie i uczciwie, właśnie korzystali z tej wiedzy, którą ja jestem gotów Ci przekazać. Często możesz mieć tylko takie wrażenie, że ktoś Cie nauczy czegoś lepszego, przyjemniejszego i łatwiejszego. Przykładowo zaproponuje Ci: dołączenie do MLM-u, szkolenia z giełdy Forex, niesamowitą książkę o tym jak oszczędzać pieniądze, inwestycję w jakąś kryptowalutę albo w jeszcze coś bardziej przełomowego (co potem okaże się piramidą finansową). Może pojedziesz na grupowe szkolenie, z jakimś guru z Ameryki, który raz na 5 lat odwiedza Polskę.. Możesz próbować takich metod, ale pamiętaj, że Cie ostrzegałem, że to nie działa!

CO MÓWIĄ O MNIE CI KTÓRZY ZE MNĄ WSPÓŁPRACUJĄ?

Od pewnego czasu współpracuję z Rafałem. Jestem bardzo zadowolony, głównie dlatego że dzięki temu nie będę musiał NIGDY pracować na etacie. Rafał pomógł mi zrozumieć że jedyna słuszna droga w życiu to własny biznes postawiony w oparciu o konkretne zasady. Powiem wprost - wiedza której uczy Rafał to nie jest jakieś kolejne szkolenie na które wydasz kupę pieniędzy i przez tydzień będziesz bardziej zmotywowany, a później znowu "szara rzeczywistość". Rafał oprócz wiedzy ma cały plan prowadzący do tego, że nie będziesz musiał dłużej pracować na etacie, działać w MLM namawiając ludzi na kupowanie produktów, które nie są im potrzebne, nie będziesz musiał codziennie zderzać się z problemami, które z pewnością masz, jeśli prowadzisz własny "tradycyjny biznes". Jest to człowiek poukładany w każdym calu, profesjonalista. Podchodzi do każdego indywidualnie dzięki czemu są efekty!
Szymon Kopias
Kursant
Rafał jest świetnym partnerem we współpracy. Ze świecą szukać takich ludzi! Cieszę się, że jest to człowiek z zasadami, godny zaufania, słowny i bardzo ambitny, ponieważ znamy się już ponad rok i zawsze, gdy potrzebuję pomocy czy informacji jest obok i służy wsparciem. Rafał wie doskonale to, co jest praktyczne, potrzebne i umie to, co jest niezbędne, żeby pomóc podopiecznym w realizacji ich marzeń i celów. Jest skutecznym specjalistą w rozwoju mentalno-biznesowym. Cenię również u niego ogromne zaangażowanie, oddanie temu co robi dla innych i profesjonalizm. Jest człowiekiem o dobrym sercu i empatycznym ale też stanowczym i zdyscyplinowanym, dzięki czemu współpraca z Rafałem jest skuteczna. Prostym językiem i prostymi przykładami tłumaczy często trudne rzeczy. Z całego serca polecam współpracę z Rafałem!
Aneta Witkowska
Przedsiębiorca internetowy
Poznaliśmy się 5 miesięcy temu gdy Rafał zainteresował mnie swoim postem w Internecie na temat wolności finansowej. Z początku sądziłem, że pewnie niczego nowego od niego się nie dowiem, a jednak się myliłem. Posiada on znaczącą wiedzę w dziedzinie marketingu, biznesu, ekonomi. Odkąd razem współpracujemy nauczyłem się wielu nowych rzeczy, jak inne postrzeganie bogactwa, biznesu, właściwego marketingu i sprzedaży oraz cierpliwości w robieniu dużych projektów. Myślę, że taki nauczyciel to skarb, w dzisiejszych czasach, gdzie ludzi są zabiegani i to co robią po prostu nie daje efektów.
Błażej Banachowicz
Kursant
Wszystko co opisałeś działa w 100 procentach. Od siebie mogę dodać, że Rafał jest bardzo kompetetna osobą, która dzięki swojej nauce odmieniła moje życie oraz sposób spostrzegania świata o 180 stopni. Dzięki Rafałowi wiem jaką drogą trzeba podążać, aby stać się osobą wolną finansowo.
Sebastian Bolik
Kursant

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA ZE MNĄ?

 • Codziennie się ze sobą kontaktujemy poprzez wideorozmowę. Na bieżąco przekazuję Ci wszelką niezbędną wiedzę oraz wyznaczam konieczne do wykonania ćwiczenia. Uczysz się poszczególnych zagadnień etapami. W zależności od tego na jakim poziomie aktualnie jesteś, to inne umiejętności oraz wiedza,
  są dla Ciebie najważniejsze. Ponadto przekazuje Ci moje autorskie materiały, w których pokazuję jak daną czynność wykonać w praktyce, możesz ciągle do takiego materiału wracać (chodzi tutaj o umiejętności bardziej techniczne,
  a niezbędne). Niemniej jestem cały czas przy Tobie i nadzoruję Twój rozwój. Sprawdzam czy wszystko idzie
  w odpowiednim kierunki. Koryguje błędy. Już po tygodniu zauważysz ogromne zmiany w sobie. Zauważysz,
  że zupełnie inaczej zaczynasz patrzeć na świat. Masz więcej odwagi, jesteś spokojniejszy. Po 3 miesiącach intensywnej nauki ze mną, jesteś już w 100% przygotowany do zarabiania przez Internet (i poza Internetem).. i od tego momentu zaczynasz zarabiać swoje pierwsze pieniądze. Dokładnie wiesz, co musisz dalej robić, by Twój biznes, z dnia na dzień, dawał Ci coraz więcej czasu i pieniędzy. Po roku, do maksymalnie dwóch lat, osiągasz status człowieka Wolnego Finansowo.
 • Zanim zaczniemy współpracę, muszę na początku przekazać Ci niezwykle ważne informacje, które otworzą Ci oczy
  i pozwolą Ci zrozumieć lepiej świat zarabiania. Musisz te rzeczy wiedzieć już na tym etapie! Zadam Ci również kilka prostych pytań oraz umówimy się na 30 minut wideorozmowy. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszt całej współpracy. Po co to? Bo zanim zaczniemy cały proces który doprowadzi Cię do Wolności Finansowej, to muszę Cię nieco lepiej poznać, by móc ocenić czy jestem w stanie faktycznie Tobie pomóc. Powiem wprost - nie współpracuje
  z każdym! Ty natomiast dzięki rozmowie, będziesz mógł zobaczyć, że jestem normalnym człowiekiem, takim jak Ty.
  Tylko posiadam taką wiedzę, którą musisz też jak najszybciej zdobyć 🙂
A więc zaczynajmy! Zanim umówimy się na rozmowę wykonaj dwa poniższe kroki!

WSPÓŁPRACA - 2 KROKI DO WYKONANIA:

KROK 1: Rozpocznij od obejrzenia poniższych materiałów (są one też dostępne na mojej playliście na moim kanale YouTube). W nagraniach dokładnie omawiam jak nasza współpraca będzie wyglądała, a ponadto przekazuje takie informację, które otworzą Ci szeroko oczy i już na tym etapie MUSISZ to wiedzieć!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

KROK 2: Gdy już obejrzysz powyższe materiały odpowiedz mi na kilka poniższych pytań. Dzięki czemu będę wiedział czy jestem w stanie Tobie pomóc, czy Twoje podejście do tematu jest odpowiednie. Następnie odpiszę Ci i jak będzie wszystko ok, to umówimy się na 30 minut wideorozmowy

 1. Czy obejrzałeś/aś wszystkie powyższe nagrania? Co sobie uświadomiłeś/aś?
 2. Czego chcesz od swojego życia? Dlaczego? Po co Ci to? Czy jesteś faktycznie gotowy/a aby się poświęcić by to osiągnąć?
 3. Co Cię denerwuje w sobie i w tym co obecnie robisz?
 4. Jakie masz doświadczenie? Czym się zajmowałeś/interesowałeś?
 5. Czym się zajmujesz obecnie?

Close Menu