POZNAJ NAJSZYBSZĄ DROGĘ BY ZAROBIĆ DUŻE PIENIĄDZE CZYLI KIM JESTEM ORAZ
W CZYM JESTEM W STANIE CI POMÓC?

Nazywam się Rafał Wrzosek i od 2015r. interesuję się zarabianiem z wykorzystaniem Internetu. Od 2017r. głównym moim źródłem dochodu jest właśnie działanie w Internecie.

Już na początku muszę Ci powiedzieć, że nie zajmuje się niczym co jest ogólnodostępnedla wszystkich. Czyli jakieś MLM-y, programy partnerskie, ankiety, bycie freelancerem, coaching, giełdy (kryptowalut, Forex). Czy co gorsze, promowaniem tzw. projektów inwestycyjnych, które po czasie okazują się piramidami finansowymi.

Dlaczego się tym wszystkim nie zajmuję?
Bo niestety, ale zdecydowana większość ludzi nie zarabia na tym godnych pieniędzy! Jest to tylko tracenie swojego cennego czasu na nieskuteczne, nieuczciwe, czy mało efektywne, formy zarobku!

W takim razie, czym się zajmuję?
Zajmuje się uczeniem tego co dokładnie, krok po kroku, musisz robić by osiągnąć prawdziwą Wolność Finansową. Robiąc to najszybciej jak to tylko możliwe. Uczę całego niezbędnego procesu!

Wiem, że już dzisiaj słowo „Wolność Finansowa” nie robi na nikim wrażenia, bo jest często nadużywane. Dużo ludzi
to obiecuje, a potem zostają tylko niespełnione obietnice..

Dlatego pozwól, że rozwinę ten temat..

CO DOKŁADNIE MOŻESZ ZYSKAĆ DZIĘKI WSPÓŁPRACY ZE MNĄ?

KOMU JESTEM W STANIE POMÓC?

Jeśli jesteś taką osobą, to jestem w stanie Ci w 100% pomóc!

Z innymi osobami nie nawiązuje współpracy, bo wtedy musiałbym je okłamać, że dam radę je nauczyć 😉

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ?

DLACZEGO NIE MASZ NA CO CZEKAĆ?

CO MÓWIĄ O MNIE CI KTÓRZY ZE MNĄ WSPÓŁPRACUJĄ?

Od pewnego czasu współpracuję z Rafałem. Jestem bardzo zadowolony, głównie dlatego że dzięki temu nie będę musiał NIGDY pracować na etacie. Rafał pomógł mi zrozumieć że jedyna słuszna droga w życiu to własny biznes postawiony w oparciu o konkretne zasady. Powiem wprost - wiedza której uczy Rafał to nie jest jakieś kolejne szkolenie na które wydasz kupę pieniędzy i przez tydzień będziesz bardziej zmotywowany, a później znowu "szara rzeczywistość". Rafał oprócz wiedzy ma cały plan prowadzący do tego, że nie będziesz musiał dłużej pracować na etacie, działać w MLM namawiając ludzi na kupowanie produktów, które nie są im potrzebne, nie będziesz musiał codziennie zderzać się z problemami, które z pewnością masz, jeśli prowadzisz własny "tradycyjny biznes". Jest to człowiek poukładany w każdym calu, profesjonalista. Podchodzi do każdego indywidualnie dzięki czemu są efekty!
Szymon Kopias
Kursant
Rafał jest świetnym partnerem we współpracy. Ze świecą szukać takich ludzi! Cieszę się, że jest to człowiek z zasadami, godny zaufania, słowny i bardzo ambitny, ponieważ znamy się już ponad rok i zawsze, gdy potrzebuję pomocy czy informacji jest obok i służy wsparciem. Rafał wie doskonale to, co jest praktyczne, potrzebne i umie to, co jest niezbędne, żeby pomóc podopiecznym w realizacji ich marzeń i celów. Jest skutecznym specjalistą w rozwoju mentalno-biznesowym. Cenię również u niego ogromne zaangażowanie, oddanie temu co robi dla innych i profesjonalizm. Jest człowiekiem o dobrym sercu i empatycznym ale też stanowczym i zdyscyplinowanym, dzięki czemu współpraca z Rafałem jest skuteczna. Prostym językiem i prostymi przykładami tłumaczy często trudne rzeczy. Z całego serca polecam współpracę z Rafałem!
Aneta Witkowska
Przedsiębiorca internetowy
Poznaliśmy się 5 miesięcy temu gdy Rafał zainteresował mnie swoim postem w Internecie na temat wolności finansowej. Z początku sądziłem, że pewnie niczego nowego od niego się nie dowiem, a jednak się myliłem. Posiada on znaczącą wiedzę w dziedzinie marketingu, biznesu, ekonomi. Odkąd razem współpracujemy nauczyłem się wielu nowych rzeczy, jak inne postrzeganie bogactwa, biznesu, właściwego marketingu i sprzedaży oraz cierpliwości w robieniu dużych projektów. Myślę, że taki nauczyciel to skarb, w dzisiejszych czasach, gdzie ludzi są zabiegani i to co robią po prostu nie daje efektów.
Błażej Banachowicz
Kursant
Wszystko co opisałeś działa w 100 procentach. Od siebie mogę dodać, że Rafał jest bardzo kompetetna osobą, która dzięki swojej nauce odmieniła moje życie oraz sposób spostrzegania świata o 180 stopni. Dzięki Rafałowi wiem jaką drogą trzeba podążać, aby stać się osobą wolną finansowo.
Sebastian Bolik
Kursant

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA ZE MNĄ?

A więc zaczynajmy! Zanim umówimy się na rozmowę wykonaj dwa poniższe kroki!

WSPÓŁPRACA - 2 KROKI DO WYKONANIA:

KROK 1: Rozpocznij od obejrzenia poniższych materiałów (są one też dostępne na mojej playliście na moim kanale YouTube). W nagraniach dokładnie omawiam jak nasza współpraca będzie wyglądała, a ponadto przekazuje takie informację, które otworzą Ci szeroko oczy i już na tym etapie MUSISZ to wiedzieć!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

KROK 2: Gdy już obejrzysz powyższe materiały odpowiedz mi na kilka poniższych pytań. Dzięki czemu będę wiedział czy jestem w stanie Tobie pomóc, czy Twoje podejście do tematu jest odpowiednie. Następnie odpiszę Ci i jak będzie wszystko ok, to umówimy się na 30 minut wideorozmowy

  1. Czy obejrzałeś/aś wszystkie powyższe nagrania? Co sobie uświadomiłeś/aś?
  2. Czego chcesz od swojego życia? Dlaczego? Po co Ci to? Czy jesteś faktycznie gotowy/a aby się poświęcić by to osiągnąć?
  3. Co Cię denerwuje w sobie i w tym co obecnie robisz?
  4. Jakie masz doświadczenie? Czym się zajmowałeś/interesowałeś?
  5. Czym się zajmujesz obecnie?

[contact-form-7 id=”3454″ title=”Wiedza”]