Grupa do której daje Ci dostęp nazywa się “Klub Prawdziwej Przedsiębiorczości”. Dostęp na miesiąc kosztuje 50zł. Możesz w każdej chwili zrezygnować z dalszej subskrypcji, będzie to skutkowało usunięciem z grupy i wstrzymaniem dostępu do bazy materiałów.

Płatność Klub – Dane konta:

chwilowa zmiana konta – niedługo tam znać o nowym koncie

Płatność z zagranicznego konta:

chwilowa zmiana konta – niedługo tam znać o nowym koncie

Płatność zagraniczna – Wielka Brytania:

Odbiorca: RAFAL JACEK WRZOSEK
Numer rozliczeniowy: 04-00-75
Konto: 14317478
Kwota: 10 GBP
Typ przelewu do tych danych: BACS oraz Faster Payments

Wcześniejsze dokonanie wpłaty by wydłużyć dostęp na następny miesiąc, przedłuży okres dostępu o kolejny miesiąc – nie ważne kiedy wpłata zostanie dokładnie dokonana (dostęp zostanie przedłużony o 28,29,30,31 dni – w zależności od tego ile dni ma dany miesiąc)

Zasady

Celem grupy jest wymiana informacji oraz wiedzy związanej z przedsiębiorczością, pomoc w rozwijaniu biznesów oraz wzajemne wsparcie w tych dążeniach.

W dowolnym momencie możesz zadać dowolne pytanie na forum grupy.

Każdy członek społeczności jest zobowiązany do szanowania innych jej członków i kulturalnego zachowania podczas dyskusji. Nie przestrzeganie tego będzie skutkowało wyrzuceniem ze społeczności, bez zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Udostępnianie zawartych materiałów osobom, które nie są członkami społeczności będzie skutkowało wyrzuceniem z grupy, bez zwrotu wpłaconych pieniędzy.

To tyle jeśli chodzi o “zasady” 🙂

Inne ważne informacje

Wszelkie materiały szkoleniowe są dostępne na samej górze w przypiętym poście. Można go również znaleźć w zakładce “Ogłoszenia”. (https://www.facebook.com/groups/418138569233466/permalink/418530899194233/)

Ponadto te sama materiały są dostępne w zakładce “Przewodniki”. Tutaj jeszcze wygodniej można je przeglądać. (https://www.facebook.com/groups/418138569233466/learning_content)

Są też tam dostępne BONUSY. Podaje linki do nich również tutaj:

Funkcjonowanie grupy

Nowe materiały będą dodawane i aktualizowane na bieżąco. Informacje o tym będą podawane na grupie. Jeśli coś w materiałach byłoby niezrozumiałe, śmiało daj znać, a wyjaśnię to dokładniej. Chciałbym aby społeczność cały czas się rozwijała, a przekazywana wiedza była jak najlepiej zrozumiana.

Ponadto będą organizowane na grupie transmisje na żywo, w których będę poruszał różne tematy związane z przedsiębiorczością, marketingiem, pracą nad sobą. Zapisy tych materiałów będą później dostępne na grupie.

Dwa razy w tygodniu są organizowane otwarte konsultacje, podczas których możesz mnie o wszystko zapytać. O to co aktualnie najbardziej Cie interesuje, w czym chciałbyś uzyskać jakąś pomoc czy wskazówkę. Konsultacje  są przeprowadzane za pomocą aplikacji Zoom.

Nigdy nie korzystałeś z ZOOM-a? Na czym to polega?

Możesz korzystać z aplikacji lub programu na komputer.

1. Ściągnij aplikację (ze sklepu Play lub App Store) lub program na komputer (ściągniesz go z tej strony: https://zoom.us/ ). 

2. Następnie wystarczy, że klikniesz w mój link, który zawsze umieszczam na grupie przed konsultacjami i wtedy automatycznie znajdziesz się na moim pokoju – jeśli będzie on tylko włączony 

Jeśli miałbyś jakiś problem z instalacją napisz do mnie a pomogę

Terminy transmisji na żywo i konsultacji będę ustalone na bieżąco. O wszystkim będę informował na grupie (Aktualnie konsultację są w poniedziałki o 21.00 oraz w soboty o 11.00) 

By być ze wszystkim na bieżąco, z nowościami, nowymi materiałami, itd., ustaw powiadomienia z grupy tak byś dostawał/a informacje o wszystkich nowych postach.

Jak to zrobić?

By mieć grupę pod ręką przypnij ją również do skrótów:

Na końcu chciałbym Cię prosić o odpowiedzi na kilka poniższych pytań. To pozwoli mi lepiej zrozumieć Twoją obecną sytuację oraz oczekiwania, tak by tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości, a uczestnictwo w społeczności było dla Ciebie jak najbardziej korzystne 

(odpowiedzi możesz mi wysłać również na messengerze)

Ankieta