Grupa do której daje Ci dostęp nazywa się “Klub Prawdziwej Przedsiębiorczości”. Dostęp na miesiąc kosztuje 50zł. Możesz w każdej chwili zrezygnować z dalszej subskrypcji, będzie to skutkowało usunięciem z grupy i wstrzymaniem dostępu do bazy materiałów oraz konsultacji. 

Płatność Klub – Dane konta:

Przedłuż członkostwo płacąc szybkim przelewem lub BLIK-iem:

LUB dokonaj przelewu na moje konto:

BNP Paribas
Rafał Wrzosek

Nr konta: 12 1600 1169 1834 8094 5000 0001
Tytuł wpłaty: Dostęp – “Twoje imię i nazwisko”
Kwota: 50zł

Płatność z zagranicznego konta:

BNP Paribas
Rafał Wrzosek
Nr konta IBAN: PL12 1600 1169 1834 8094 5000 0001
Kod SWIFT/BIC: PPABPLPK
Tytuł wpłaty: Dostęp – “Twoje imię i nazwisko”
Kwota: 50zł

Płatność zagraniczna – Wielka Brytania:

Odbiorca: RAFAL JACEK WRZOSEK
Numer rozliczeniowy: 04-00-75
Konto: 14317478
Kwota: 10 GBP
Typ przelewu do tych danych: BACS oraz Faster Payments

Wcześniejsze dokonanie wpłaty by wydłużyć dostęp na następny miesiąc, przedłuży okres dostępu o kolejny miesiąc – nie ważne kiedy wpłata zostanie dokładnie dokonana (dostęp zostanie przedłużony o 28,29,30,31 dni – w zależności od tego ile dni ma dany miesiąc)

Zasady

Każdy członek społeczności jest zobowiązany do szanowania innych jej członków i kulturalnego zachowania podczas dyskusji. Nie przestrzeganie tego będzie skutkowało wyrzuceniem ze społeczności, bez zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Udostępnianie materiałów dostępnych w grupie, i klubie, osobom które nie są członkami społeczności będzie skutkowało wyrzuceniem z grupy, bez zwrotu wpłaconych pieniędzy.

To tyle jeśli chodzi o “zasady” 🙂

Funkcjonowanie Klubu i grupy

Grupa

Celem grupy na Facebooku – Klub Prawdziwej Przedsiębiorczości, jest wymiana informacji oraz wiedzy związanej z przedsiębiorczością, pomoc w rozwijaniu biznesów oraz wzajemne wsparcie w tych dążeniach.

W dowolnym momencie możesz zadać dowolne pytanie na forum grupy.

Baza Wiedzy

Wszelkie materiały szkoleniowe są dostępne na samej górze w przypiętym poście, na grupie Klub Prawdziwej Przedsiębiorczości. Można go również znaleźć w zakładce “Ogłoszenia”. (https://www.facebook.com/groups/418138569233466/permalink/418530899194233/)

Ponadto te sama materiały są dostępne w zakładce “Przewodniki”. Tutaj jeszcze wygodniej można je przeglądać. (https://www.facebook.com/groups/418138569233466/learning_content)

Dostępne tam są również BONUSY. Linki do nich podaje też tutaj:

Aktualizacje i nowości

Nowe materiały będą dodawane i aktualizowane na bieżąco. Informacje o tym będą podawane na grupie oraz mailowo. Jeśli coś w materiałach byłoby niezrozumiałe, śmiało daj znać, a wyjaśnię to dokładniej. Chciałbym aby społeczność cały czas się rozwijała, a przekazywana wiedza była jak najlepiej zrozumiana.

Konsultacje

Raz w tygodniu są organizowane otwarte konsultacje, podczas których możesz mnie o wszystko zapytać. O to co aktualnie najbardziej Cię interesuje, w czym chciałbyś uzyskać jakąś pomoc czy wskazówkę. Konsultacje są przeprowadzane za pomocą aplikacji Zoom.

Link do mojego pokoju: https://us04web.zoom.us/j/9702157591?pwd=YWpwUTRsaEFqL01YZ2s1VllFSVd4dz09

Numer mojego pokoju: 9702157591

Terminy konsultacji będę ustalone na bieżąco. O wszystkim będę informował na grupie

Aktualnie konsultację są w środy o 20.00.

Nigdy nie korzystałeś z ZOOM-a? Na czym to polega?

Możesz korzystać z aplikacji lub programu na komputer.

1. Ściągnij aplikację (ze sklepu Play lub App Store) lub program na komputer (ściągniesz go z tej strony: https://zoom.us/ ). 

2. Następnie wystarczy, że klikniesz w mój link, który zawsze umieszczam na grupie przed konsultacjami i wtedy automatycznie znajdziesz się na moim pokoju – jeśli będzie on tylko włączony 

Jeśli miałbyś jakiś problem z instalacją napisz do mnie a pomogę

Live

Podczas live-ów poruszam różne interesujące tematy związane z przedsiębiorczością, zarabianiem online, marketingiem.
 

Aktualnie Live są w wtorki w godzinach 20.00 – 20.30 oraz czwartki w godzinach 11.00 – 11.30

By być ze wszystkim na bieżąco, z nowościami, nowymi materiałami, itd., ustaw powiadomienia z grupy tak byś dostawał/a informacje o wszystkich nowych postach.

Jak to zrobić?

By mieć grupę pod ręką przypnij ją również do skrótów:

Na końcu chciałbym prosić Cię o odpowiedzi na kilka poniższych pytań. To pozwoli mi lepiej zrozumieć Twoją obecną sytuację oraz oczekiwania, tak by tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości, a uczestnictwo w społeczności było dla Ciebie jak najbardziej korzystne. 

(odpowiedzi możesz mi wysłać również na messengerze)

Ankieta

[contact-form-7 id=”6739″ title=”ANKIETA – GRUPA”]