Kim jestem?

Zwykłym człowiekiem, który odrzucił wszystko to co narzuca nam system i prowadzi do niewolniczego życia i wewnętrzego smutku.

Uważam, że każdy człowiek zasługuje na to by godnie żyć.

By tak się stało, musisz poznać niewygodną prawdę. Musisz otworzyć się na nią! To prawda wyzwala. Wiem, że miłe kłamstewka są przyjemne, ale są jednym wielkim zwiedzeniem i to one utrudniają Ci prawdziwą zmianę. 

Kto Ci powiedział to, że masz uczestniczyć w niewolniczym wyścigu szczurów, bezmyślnie konsumować i zakładać na swoją szyje kajdan niewolniczego długu?

Nie musisz tego robić, jest inna droga – ukryta i niewidoczna, ale jest!

Każdy człowiek dąży do wewnętrznego spokoju, szczęścia i wolności, a to co narzucone mu tego nie da.

Niestety.. dzisiaj wiele osób zauważyło, że system dąży do tego by nas zniewalać. Byśmy ciągle ganiali za szybką gratyfikacją. Wiele osób dostrzega to, ale niestety nie wie jak wyjść z tej pułapki.

Dlatego właśnie wyciągam do Ciebie pomocną dłoń i chce Ci pomóc!

Jestem promotorem prawdziwej przedsiębiorczości. Bo to jest właśnie droga do wyzwolenia, z tego niewolniczego, konsumpcyjnego życia. Gdzie jesteś tylko jednym z wielu. Elementem układanki.

Niestety prawdziwa przedsiębiorczość jest to droga mocno zniszczona i przekręcona. Często jest niezrozumiała i zastępowana jakimiś iluzyjnymi rozwiązaniami, które prowadzą donikąd – to, że ktoś ma firmę nie czyni go prawdziwym przedsiębiorcą!

Prawdziwa przedsiębiorczość to pomoc innym, rozwiązywanie ich problemów, służenie ludziom. To po prostu dostarczanie prawdziwej wartości innym!

Za to ludzie Ci zapłacą i będą zadowoleni, że zapłacili. Wszystko inne jest mirażem i szukaniem skrótu. Dzisiaj wielu mówi, że uczy przedsiębiorczości, a pomijają to co powinno być w jej samym centrum. PRAWDZIWA WARTOŚĆ! 

To niedorzeczne!

Pokazuje się ludziom jakieś techniki. Sposoby marketingowe. Uczy perswazji, czy nawet wytwarzania oszukańczej wartości..  i zapomina o tym co najważniejsze. Czyli o tym, że z niezwykłą starannością musisz nauczyć się pomagania ludziom, dopracowywania do perfekcji swoich produktów i usług. Służąc innym, służysz sobie!

Niestety straciłem lata swojego życia na zdobywanie bezwartościowej wiedzy – słuchałem autorytetów, internetowych krasomówców-marketingowców. Zamiast wierzyć i zgłębiać prawdziwe nauki takie jak psychologia, ekonomia, logika czy nawet matematyka. 

Dziś chcę Ci przed tym przestrzec! Byś nie stracił swojego cennego czasu na jakieś bzdety. Dlatego zapraszam Ci do zapoznania się z zamieszczonymi na stronie materiałami. 

Tu dostaniesz szczerą wiedzę. Bez marketingowej paplaniny. Nie wiem tylko czy jesteś na to gotowy. Będę musiał podważyć wszystko co wiesz. Bo trzeba zmienić całkowicie kurs, a nie zrobić malutką zmianę – tak to nie zadziała!

Jeśli chcesz poznać mnie jeszcze lepiej, odsłuchaj poniższe nagranie: