1. Zarabianie na akcjach promocyjnych – TEORIA:

Uzupełnienie nagrania: 
Na czym polega marketing afiliacyjny >>

2. Jak to wykonać praktycznie?

2.1 Instrukcja rejestracji w SP Bankier:

2.2 Gdzie są Twoje linki, omówienie panelu:

2.3 Jak wypłacić pieniądze z Systemu Partnerskiego?

2.4 Reklamacje i podatki:

2.5 Jak korzystać z promocji?

3. Konta bankowe (aktualne promocje, prowizja w SP, opłaty):

Ostatnia aktualizacja 08.06.2021r.

+ Santander – Konto Jakie Chcę (lub Konto Jakie Chcę dla Młodych) [ŁĄCZNIE NAWET 580 zł]

Promocja: Aktualnie ma miejsce kumulacja kliku promocji. Łącznie można otrzymać 480zł. 

  • 300 zł za spełnienie warunków (dwie nagrody 100 zł + 200 zł za otwarcie konta i spełnienie określonych warunków) 
  • 80 zł dodatkowej nagrody na zakupy w sklepie. Można wybrać np. Biedronkę. By otrzymać tą nagrodę, podczas zakładania konta musisz użyć specjalnego kodu, który posiadają osoby które są już posiadaczami konta osobistego w Santander Bank. Tak się składa, że ja jestem. Dlatego by zgarnąć dodatkowe 50zł możesz użyć mojego kodu: 2UPDWQ (Warunkiem uzyskania tej promocji jest podczas rejestracji nie zgłaszanie sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych, wyrażenie zgody na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną, dokonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł)
  • 100 zł bon na zakupy w Allegro. By otrzymać tą nagrodę trzeba spełnić określone w promocji warunki.

Jak założysz konto sam możesz dołączyć do programu poleceń banku i za każde polecone konto otrzymywać 80 zł na zakupy (dodatkowo nie wliczając do tego prowizji za link partnerski). Możesz konto polecić maksymalnie 10 osobom.
Prowizja SP Bankier: 100 zł
Miesięczna opłaty za konto: 0/6 zł za prowadzenie konta oraz 0/8 zł miesięczna opłata za kartę wydaną do konta. Jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ na min. 500 zł oraz wykonasz jedną transakcję kartą lub BLIKIEM opłaty nie zostaną pobrane. Nie spełnienie warunków – opłata 14 zł.

2. BNP Paribas – Konto Otwarte na Ciebie [ŁĄCZNIE NAWET 460zł]

Promocja: Kumulacja promocji, łącznie nawet 370zł (200zł premii pieniężnej [50zł+150zł] + 150zł bon za zakupy w Biedronce + 20zł bon na zakupy w Żabce)
Prowizja SP Bankier: 90zł
Miesięczne opłaty za konto: 0zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków). 0zł/5zł za kartę do konta („Karta Otwarta Na Dzisiaj”) jeśli użytkownik wykonał min. jedną płatność kartą lub nie ukończył 26 lat. Nie spełnienie jednego z warunków – opłata 5zł.

+ Millenium – Konto 360º w promocji [ŁĄCZNIE NAWET 510 zł]

Promocja: 360 zł za spełnienie warunków (2 nagrody po 180 zł za spełnienie określonych warunków)
Prowizja SP Bankier: 150 zł 
Miesięczne opłaty za konto: 0 zł/15 zł: Konto jest bez opłat jeśli zostanie dokonana 1 płatności (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKIEM oraz wpływ na konto w danym miesiącu wyniesie minimum 1 000 zł. Nie spełnienie tych warunków – opłata za konto 15 zł.
Konto Student bezpłatne dla osób 18-26 lat jeśli zostanie wykonana jedna transakcja kartą lub BLIKIEM – nie spełnienie warunku opłata za konto 4 zł.

+ Bank Pekao – Konto Przekorzystne [ŁĄCZNIE NAWET 340 zł]

Promocja: 200zł (2 nagrody na spełnienie określonych warunków: 50 zł + 150 zł)
Prowizja SP Bankier: 140 zł
Opłaty za konto (miesięczna): 0/4 zł: opłata nie będzie pobrana jeśli posiadacz nie ukończył 26 roku życia lub jeśli dokona co najmniej jednej transakcji kartą wydaną do konta lub za pomocą aplikacji oraz konto zostanie zasilone przelewem min. 500 zł.

+ Citi Handlowy – CitiKonto [ŁĄCZNIE NAWET 355 zł]

Promocja: 270 zł (4 nagrody za wykonanie określonych aktywności: 100 zł + 100 zł + 50 zł + 20 zł)
Prowizja SP Bankier: 85 zł
Miesięczne opłaty za konto: 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta wraz z wydaną kartą – bez wymogu spełniania jakichkolwiek warunków!

+ mBank – eKonto w promocji [ŁĄCZNIE NAWET 432zł]

Promocja: Do 300 zł (możliwość otrzymania różnych nagród pieniężnych za rożne aktywności, max. 300 zł) 
Prowizja SP Bankier: 132 zł (105 zł + 27 zł)
Miesięczne opłaty za konto: 0zł za otwarcie i prowadzenie konta; 0/7zł miesięczna opłata za kartę wydaną do konta. Opłata nie będzie pobierana jeśli wykonasz transakcję kartą na min. 350 zł miesięcznie. Nie spełnienie warunku – opłata 7 zł.

+ Alior Bank – Konto Jakże Osobiste [ŁĄCZNIE NAWET 385 zł]

Promocja: 300 zł (maksymalnie po 50 zł przez 6 miesięcy za spełnienie określonych warunków) – promocja trwa do 30.04.2022r.
Prowizja SP Bankier: 85 zł
Miesięczne opłaty za konto: 0/10 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli jednorazowo wpłynie na konto 1500 zł z innego banku lub gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat. W innym przypadku zostanie pobrana opłata 10 zł. 0/5 zł opłata miesięczna za kartę. Opłata nie zostanie pobrana jeśli dokonane zostaną płatności kartą na min. 300 zł (nie liczą się transakcje BLIKIEM). W innym przypadku zostanie pobrana opłata 5 zł.

8. Credit Agricole – Konto dla Ciebie [ŁĄCZNIE NAWET 675 zł – w ciągu 18 miesięcy, kampania niedostępna dla wszystkich]

Promocja: 555 zł (50 zł za wykonanie określonych czynności + nawet 500 zł wypłacone przez 20 kolejnych miesięcy, 25 zł miesięcznie, jako 3% zwrot za dokonane transakcje kartą, trzeba dokonać min. 10 płatności kartą i BLIKIEM – są też prostsze warianty tej promocje, tylko wtedy nagroda jest niższa 50 zł lub 150 zł).
Prowizja SP Bankier: 120 zł. Kampania niedostępna dla wszystkich, trzeba się do niej zgłosić. Jak Twoje zgłoszenie nie zostałoby przyjęte możesz skorzystać z mojego linku: http://bit.ly/credit_agricole_500 
Miesięczne opłaty za konto: 0/7 zł za prowadzenie konta oraz 0/9 zł miesięczna opłata za kartę wydaną do konta. Jeśli zapewnisz wpływ na min. 1000 zł oraz wykonasz jedną transakcję kartą lub BLIKIEM opłaty nie zostaną pobrane. Nie spełnienie warunków – opłata 16 zł.

+ ING Bank Śląski – Konto Direct [ŁĄCZNIE NAWET 350zł – kampania niedostępna dla wszystkich]

Promocja: 200 zł – promocja do 30.06.2022r.
Prowizja SP Bankier: 150 zł (100 zł + 50 zł) Kampania niedostępna dla wszystkich, trzeba posiadać stronę www na której poleca się produkty bankowe, więc ciężko otrzymać możliwość promowania jej.
Miesięczne opłaty za konto: 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta; 0 zł/7 zł za kartę, opłata nie jest pobierana jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na min. 300 zł. Nie spełnienie tego warunku – opłata za kartę 7 zł.

+ PKO BP – Konto Za Zero [BRAK PROMOCJI]

Promocja: Aktualnie brak promocji za pośrednictwem SP Bankier
Prowizja SP Bankier: 65 zł
Miesięczne opłaty za konto: 0zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0/10zł za kartę, opłata nie jest pobierana jak zostanie dokonanych co najmniej 5 płatności bezgotówkowych – kartą, BLIKIEM.

+ Getin Bank – Konto Proste Zasady [BRAK PROMOCJI]

Promocja: aktualnie brak promocji za pośrednictwem SP Bankier
Prowizja SP Bankier: konto aktualnie niedostępne
Miesięczne opłaty za konto: 0/9zł za prowadzenie konta; opłata nie będzie pobierana jeśli zostanie spełniony jeden z warunków: Wykonanie jednej transakcji kartą lub BLIKIEM lub posiadacz nie ukończył 26 roku lat.

ŁĄCZNIE WSZYSTKIE KONTA Z PROMOCJAMI: 3540,50zł

+ Nest Bank – Nest Konto  [BRAK PROMOCJI]

Promocja: aktualnie brak promocji
Prowizja SP Bankier: 135 zł
Miesięczne opłaty za konto: Prowadzenie konta jest bezpłatne (najtańsze konto na rynku!)

Aplikacje/Fintech:

Refunder [ŁĄCZNIE NAWET 55zł]

Wtyczka która pozwala otrzymywać zwroty za różne zakupy dokonywane w Internecie (tzw. cashback): https://www.refunder.pl/

Promocja: 20zł na start
Prowizja SP Bankier:  35zł na start za założenie konta i dokonanie zakupów na min. 30zł w ciągu 30 dni za pośrednictwem Refunder (mogą być np. zakupy na Allegro)
Miesięczne opłaty: Brak opłat za korzystanie z wtyczki

Twisto [ŁĄCZNIE NAWET 35zł]

Twisto jest to aplikacja (fintech), która daje możliwość korzystania z różnych usług związanych z finansami. Główne usługi to: płatność kartą z odroczonym terminem płatności, atrakcyjne kursy wymiany walut, możliwość cashbacków czyli otrzymania zwrotów za wykonanie zakupów w różnych popularnych sklepach. Więcej o Twisto i o funkcjach jakie są w ich ofercie znajdziesz na stronie: https://www.twisto.pl/

Promocja: aktualnie brak promocji
Prowizja SP Bankier: 35zł
Miesięczne opłaty za korzystanie z aplikacji: Plan Space – 9,99zł miesięcznie (pierwsze 3 miesiące za darmo); Plan Online – bez opłat, nie masz możliwości korzystania z karty fizycznej. Jednak na potrzeby promocji wystarczy karta wirtualna. Po 3 miesiącach możesz zmienić swój plan ze Space na Online. 

Karty kredytowe, Lokaty, pożyczki, giełdy, konta oszczędnościowe